Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ubožák, jehož život ho míjí, náhodou narazí na tajnou podzemní svépomocnou skupinu pro sériové vrahy. Dokáže se vyrovnat důvtipu s pěti vrahy a přežít noc živý? Uvězněný jen se dvěma možnostmi – zabít nebo být zabit, bude muset Joel (Evan Marsh) najít svého vnitřního sériového vraha a sebrat skrytou sílu, aby porazil maniaky ve svém středu. (JasonCZ)

(více)

Recenze (20)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Fajnová Kanadská retro jednohubka, která by klidně mohla vyjít v 80. letech. Má to relativně fajn nápad o klukovi, který se neštastnou náhodou připlete na jakousi schůzi šílených zabijáků a když vyjde pravda najevo, začne boj o život. Objeví se zde docela dost známějších béčkových tváří a všechny postavy jsou správně ulítlé, byť mě trochu mrzí, že né všichni dostanou dostatek prostoru a jejich koncovačka je né vždy správně vzrušující.Retro vizuál je fajn, elektro 80´s Synthwave je naprosto parádní a neóny se zde hodily. Film je brán odlehčeněji, avšak příliš vtipný mi být nepřišel, gore je na můj vkus docela málo, trochu krve zde sice je, ale tohle mi ke spokojení už opravdu nestačí ( Když mi po zhlédnutí v hlavě neutkví ani jedna vražda, tak to je špatná vizitka), ale má to fajn tempo, je to docela akční, takže nudou se divák rozhodně neukouše.V rukou někoho schopnějšího by to mohla být velká pecka, ale na příjemný průměr je Vicious Fun dostačující. Ústřední magor s IQ 180 je nejlepší postavou.Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 2/5, Násilí 3/5, Zábavnost 3/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5. 6/10. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Za mňa práve naopak úplne v pohode horror comedy, a to komédie nemusím! Ale ten odľahčený štýl tu fakt sedel. Sexi lovkyňa zabijakov pomáha prihlúplemu teenagerovi, ktorého prenasleduje skupinka vraždiacich maniakov. Škaredý klaun, šikmooký kanibal, hovado s mačetou a ten posledný, to už bol totálny magor. Spomenuté krvavé scény sú nakrútené výborne, kamera neuhýba, má to sympatické postavy, svižné tempo, nenudil som sa ani chvíľu. Presne takéto gore-béčka bez väčších ambícii vyhľadávam, takže si dovolím pridať k dvom ďalšie dve :-) ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Hororová komedie o mladíkovi, který se nešťastnou náhodou ocitne na schůzce jakési support group pro zabijáky. Námět jistě dobrý, výsledky nejsou dobré. Napřišlo mi to bohužel skoro vůbec vtipné - a s hororem to má společného jen občasné krvavé scény. Kdo má odlehčená béčka bez větších ambicí v oblibě, může si hvězdičku přidat. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Joel je mamlas, který pohnojí, co se dá. Když se nechtěně přimotá na schůzku klubu vraždících maniaků, začne jít o život i jemu. Ještě že jedna členka, Carrie, není tou kterou se zdá být. Oba však skončí v rukou neschopné policie, která je šoupne za mříže. Jejich čas se ovšem krátí, jelikož vrahové jsou jim na stopě. V podstatě ptákovina, kterou zachraňuje především slušné gore. Dojde nejen na střeva ven, ale i na uškrcení střevy. Krev stříká proudem z krku, useknuté ruky, propíchnutých ušních bubínků i těla, jímž projede mačeta. Zábavné je zatloukání hřebu a sekera neomylně najde svůj cíl. Nejvíce mi vadil troubovitý Joel, jelikož hlavní hrdiny, co jsou blbci, nemám rád. Z hlediska napětí je jednou z nejlepších hned úvodní scéna se stopařkou....ta sedla. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Dílo postavené na senzačním nápadu, kdy se mladý trouba nešťastnou náhodou nachomítne na tajné setkání sociopatických zabijáků. Podaří se mu mezi ně zapadnout a nebo skončí jako další z jejich obětí? Už samotný nápad mne ohromil, ale snímek k tomu nápaditě kombinuje komedii s brutálními akčními scénami a já se skvěle bavil. Film okoření i velice nápadité herecké obsazení jako je například asociální klaun co si libuje v záludnostech a mučení, hromotluk s problémy se vztekem, bývalý tajný agent kterému ve výslužbě chybí zabíjení, vysoce inteligentní schizofrenní slizoun, lidožravý japonský kuchař a krásná drsňačka se kterou si není radno zahrávat. Vyvrcholení na policejní stanici bylo solidní, ale stejně bych byl šťastnější, kdyby všichni vrahouni dostali o něco více prostoru. 78% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama