poster

Bluebeard

Horor / Thriller

USA, 1944, 73 min

 • LiVentura
  ****

  Žánrová klasika.(16.7.2009)

 • kaylin
  ***

  „Bluebeard“ je snímek, který velmi zestárnul a je to na něm vidět. Hovořit o hororu už je trochu problematické, protože dnes by takový film nevystrašil nejspíš někoho. Dá se na něm obdivovat herectví herce v hlavní roli, Carradine je prostě dobrý, dá se obdivovat černobílá kamera a použití stínu, ale jinak je snímek spíše průměrnou podívanou, která vás nevytrhne. Nejspíš si ji nebudete dlouho pamatovat.(15.8.2016)

 • Martin741
  ***

  Film sam o sebe je spatny, rezisersky rutinne natoceny, hercom sa nedali verit herecke vykony, ale zaklad - Modrovous je v realite. Volal sa dabelsky baron Giles De Rais, zil vo Francii, v rokoch 1432 - 1439 sa datuje jeho zabijacka aktivita. Oktavianus ma s tou nudou pravdu, film je sam o sebe len ciry priemer . 54 %(7.8.2019)

 • Oktavianus
  **

  Nudná a především nezáživná hloupost. Carradine má celou dobu jen jediný výraz. Plusem jsou pouze dvě hezké herečky, a to na tu dobu mimořádně, a poměrně bezcitné vraždy. Jinak je to velmi nezáživné. O žádnou žánrovou klasiku, jak tu píše LiVentura, fakt nejde.(14.2.2014)

 • liquido26
  **

  Výstižnější komentář než uživatel erased o tomto filmu snad vůbec napsat nejde. Má to příšernej příběh (hlavně ty policajti jsou dementnější než v jiných filmech) a navíc je to strašná nuda, která mě donutila k tomu na tři hodiny si jít zdřímnout než jsem to mohl dokoukat.(6.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace