Úspěšný právník žijící ve velkoměstě se jednoho dne doslechne o smrti svého otce, se kterým neměl nejlepší vztahy. I přesto se však rozhodne navštívit své rodné místo a s otcem se naposledy a pořádně rozloučit. Aby se nenudil, na cestu si pozve i svoji čtyřčlennou rodinu. Letadlo však při bouři havaruje a hlavní postava se po probuzení nestačí divit... (Eliott)

Trailer 1

Eliott

Ucházející černošský film, kdy úspěšný právník i se svoji novou čtyřčlennou rodinou jede dát své poslední sbohem otci. Letadlo však havaruje a po nehodě jsou zachráněni prazvláštní rodinou....K hodnocení: Film je to poměrně jednoduchý a hraje zde jen minimum herců. Přestože se zde nachází spousta nelogičností a podivuhodného chování některých postav, chválím především poměrně dobře vybudovanou atmosféru a pak také závěr filmu, který se povedl. Také jsem rád viděl, že někdo opět oprášil magii ve stylu voodoo. 55-60% ()

*CARNIFEX*

Po dlhšej odmlke voodoo tematika, a tak trošku zamrzí, že napriek tomu, že samotný snímok nenudí, je podaný, takpovediac odfláknutou formou. Je to vizuálne pútavé, no tá “zábavnosť”, ktorú od toho všetci očakávajú, i keď sa miestami dostaví, je jej pomenej, pričom sa tvorcovia spoliehajú len na pár okamihov, a to už dnes málokto docení. Priemer .. ()

EvilPhoEniX

Sledovatelný horor na téma Voodoo/Černá Magie. Muž s rodinou havaruje v Apalčském pohoří a probouzí se v posteli podivné komunity praktizující rituály s černou magií. Pěkně natočené, poměrně napínavé a hlavní hrdina je sympaťák, kterému se dá fandit. Škoda, že po stránce Gore film toho nenabídne tolik, kolik by si daná látka žádala, ale rozhodně film stojí za pozornost už jen kvůli né příliš časté tématice. Rozhodně lepší žánrový počin než podobně laděné Death of Me. Plusy: Sympatický hrdina i slušní záporáci. Černá magie, voodoo hrátky, rituály. Slušná kamera i fajn tempo. Mínusy: Nedostatek gore. Byť film neurazí, tak vyloženě ničím nestrhne. 6/10. ()

Asia_Power

Vúúúú-do prdele-Dúúúú je černočerná magie, dokonce tak černá, že by mohla z fleku jít sklízet bavlnu. A to si piště, že vím, o čem mluvím, páč sama vyrábím nonstop Boogity Zemana, Babiše a Okamury, buddhožel zatím do nich asi blbě píchám, jelikož výsledek žádnej. To Matumba ze zapadákova je jinej level. Její Boogity fungujou na pána už přes 160 let a tak spolu se svým manželem a retardovaným obrem vúdujou koho můžou, aby si sami prodloužili život a jako bonus i všem negrům v okolí. Do tohoto blázince jim spadne z nebes (doslova) Omari se svou rodinkou a jelikož se blíží krvavej úplněk, tak je to pro místní jackpot a pro Omariho průser. Ten se, chudák, vzbudí domlácenej jak cikánský hračky, u Matamby na půdě a ta ho zcela nadšeně jde kurýrovat a zároveň zcela ignoruje jeho vcelku logické dotazy. Mě by na jeho místě taky zajímalo kde mám rodinu, proč mě nepřevezou do špitálu a proč mě tak kurevsky bolí pata, když nejsem Achilles. Matumba je tajemná jak hrad v Karpatech, do okna mu nasere Boogity, kterej ho má vyléčit ze všech problému, včetně zvětšený prostaty a problémů s erekcí, a v mezičase ho krmí vývarem z Omariho synátora. No nevím jak vy, ale já bych se jí na takovou léčbu taky hodně rychle vysrala, vzala věci do svých rukou a šla hledat zbytek své famílie, nebo toho, co z ní zbylo. Pravda, půlmetrovej hřeb v patě by mě taky solidně limitoval v chůzi, ale Omari je kurevsky odolnej borec a tak pak hřeb vytahuje a nandavá do paty, jak rytíř meč do pochvy (nehledejte v tom dvojsysl). A teď bez prdele - Kurevsky mě to bavilo a lepší voodoo film sem ještě neviděla. Sice se, dle hovnocení, asi jediná kdo si z toho sednul na prdel, ale to je mi fuk. Plná palba a komu se to nelíbí, tomu vyrobím Boogity. ()

tron

Dám 4* a nehanbím sa za to! No dobre, trochu áno, lebo toto má k vyložene výbornému hororu pomerne ďaleko. Hlavne scenáru dali zabrať šialene nelogické koniny. Prečo nevypli mobil? Prečo mu vôbec šerif volal späť? Prečo si musel vyťahovať klinec? Mohol predsa skackať, nie? Prečo si nevšimla, že mal špinavé nohy? Veď stále iba ležal, mal ich mať čisté. A tiež by som povedal, že človek, ktorý zistí, že sa nechtiac stal kanibalom, by to prežíval trocha ťažšie. Podobných strašných chujovín by sa tu našlo ešte oveľa viac. Ale Omari Hardwick je (napriek istým svojim limitom) taký sympaťák, Loretta Devine podala taký mrazivý výkon, má to takú skvelú dusnú woodoo (hoodoo?) atmosféru a mix MiseryKľúču je taký atraktívny (oba spomenuté filmy zbožňujem), že proste nedokážem dať iba 3*. Temné noci, dažďové obdobia, rituály, staré obrady a plno zla ukrývajúceho sa pod maskou na prvý pohľad slušných a usmievaných konzervatívnych kresťanov. Produkcia: herec Morris Chestnut (Anakonda 2, Tiesňová linka). ()

• Ve filmu se udává, že panenka Boogity je kopie dané osoby a na její vytvoření je potřeba pár věcí z osoby, na kterou se váže. Na konci tedy nemohl mít Marq plnou bednu Boogity na všechny stoupence kultu. (Ace.A.T.L.)