Au Pair II aneb Pohádka pokračuje (TV film)

Au Pair II

Slečna na stráženie 2

Rodinný / Romantický / Komedie

USA / Francie, 2001, 97 min

• Nijura

Film, ve ketrém Američani předvedli naprostou neznalost a jen mě otrávili. Většina děje se odehrávala v českém prostředí, ovšem nikde ve filmu o tom nebyla ani zmíňka. A promiňte mi, ale aby se dostali ze švýcarského města (které představoval Český Krumlov) do Prahy za 5 minut na lodi, to už j etroch moc a tato nepřesvědčivost ještě nahrávala jedné z největších blbostí jaké jsem kdy viděla.(29.4.2012)

• rozbris

Po shlednutí jsem chtěl fakt dát aspoň jednu hvězdu za aspoň malý náznak pokusu o natočení romantické komedie. Ale pokud jste film viděli, hlavně češi, musíte dát odpad, dělat z České Republiky pohraničí Francie a Švýcarska, když každý lajk vidí zámek Lidice, povodí Vltavy, Prahu a Český Krumlov......Jak kdyby svolání akcionářu nemohli udělat o pár kilometrů dál, jak opravdu točili a to v ČR!?(25.1.2009)

• kingik

Slabý romantický film ve kterém naprosto nic nepřekvapí. Mladá absolventka vysoké školy nastoupí jako vychovatelka dětí miliardáře a dál už to znáte. Občas má film nakročeno vyhnout se povinnému schema romantických filmů, ale těch několik lepších scén netvoří celek na který se nedá zapomenout. Přesto se film dočkal dalšího dílu. 40%(12.1.2012)

• SeBig

Film o hovně...spratci v Česku. O scénář si někdo utřel prdel páč tohle neni normální.(6.2.2012)

• Hunt

HUDBA: Inon Zur; Koukat se na to dá jen a pouze ze zvědavosti, jaká česká lokalita či objekt se objeví v dalším záběru.(15.1.2007)

• - Natáčení probíhalo i v České republice, převážně v Praze. Natáčelo se i na zámku Dobříš, hradu Trosky, zámku Červená Lhota, zámku Hluboká nad Vltavou, zámku Červená Lhota a v Českém Krumlově. (hippyman)