poster

Klub vrahů

 • USA

  Bleed

Drama / Horor / Thriller

USA, 2002, 82 min

Režie:

Devin Hamilton

Kamera:

Mike King

Hudba:

James T. Sale
 • uprchlice
  ***

  I když vím, že KLUB VRAHŮ je sra*kovní pí*ovina, která paroduje známé vyvražďovačky, tak se mi to z nějakého (blbého) důvodu líbilo. Mělo to komediální říz i s těmi lidmi, co si hráli na hvězdy. V jistém smyslu to bylo i nechtěně napínavé, ale pořád tam šlo jen o tu pr*el. Divák to nesmí brát v žádném případě vážně. To je první pravidlo, jak se neurazit z této krutě drzé šaškárny. Hvězdy nám nepřály. Toho se taky nesmí nikdo bát. Přece jde pořád o tu samou věc. Nena*rat, neurazit a rozesmát. Tři věci, co zaručeně v KLUBU VRAHŮ získáte. A co nezískáte? Zaručeně rozhodnutí o tom, že KLUB VRAHŮ je děsuplný film, který musíte zase někdy vidět. Ale pokud chcete někoho na*rat, tak mu KLUB VRAHŮ doporučte ať máte alespoň nějaký zážitek.(8.2.2018)

 • lennyd
  *

  Maddy (Debbie Rochon) se přistěhuje do města, a hned se jí podaří najít práci. Se svým šéfem Shawnem si hned padnou do oka, a stanou se z nich více než přátelé. Shawn ji také vezme na párty, kde ji seznámí s dalšími svými přáteli. Něco popijí, a když se všichni uvolní, informují ji o Klubu vrahů, který společně založili. Když ale začnou oni sami umírat, kdo má vše na svědomí? První podezřelou je samozřejmě samotná Maddy... Tak tento film se hodně nepovedl. Už od začátku to vypadalo na docela velký průšvih, neb se měl Devin Hamilton nejdříve rozhodnout, zda bude točit krvavý horor nebo teenagerovskou komedii. Film se prolíná mezi obojím, a ani z jednoho nenabízí nic zajímavého. Čekal jsem že aspoň zápletka přinese nějaké rozuzlení - vraha jsem sice neodhalil, ale díky hodně nesympatickému hereckému obsazení mi bylo úplně fuk kdo se odporoučí dříve, a kdo pozdějc. Kapitolou samou pro sebe je pak český dabing, který je naprosto tragický...(4.2.2013)

 • SOLOM.
  **

  Pokud dáváte přednost nahým tělům před hororem, tak tenhle film bude asi něco pro vás. Jinak jde ovšem o velmi nepodařený pokus natočit slasher. Ovšem co se dá od Tromácké partičky taky čekat. Podívat se na film dá, ale maximálně jednou a potom už jen zbývá ho zahodit hodně hluboko do skříně, protože víckrát to nestojí za to. Představa založit podobný klub je ovšem více než lákavá.(16.12.2009)

 • hladass
  odpad!

  Filmy, které většinou DVD Edice vydává jsou známé svou kvalitou, takže jsem od Klubu vrahů opravdu nic moc nečekal, ale na druhou stranu v něm hraje Julie Strain a Lloyd Kaufman (v produkci Full Moon), tak jsem si říkal, že by to nakonec nemusela být taková katastrofa... Jo, spletl jsem se... Na Julii Strain se sice dívat dá, ale přece jenom měla ve filmu dostat mnohem větší prostor pro předvedení svých "hereckých předností", Lloyd Kaufman je ve filmu vysloveně do počtu (čti zbytečný), takže jediné, co vysloveně nezklamalo byla úvodní vražda... Jinak je vše naprosto amatérské a neskutečně stupidní a to od herců, přes příběh (hahaha) až po režii... Prostě nic, na co bych si chtěl ještě někdy v životě vzpomenout...(27.7.2012)

 • sQelle
  odpad!

  Tohle je tak matoucí film, že to neni ani možný. Celkem povedený poster k filmu, ale ten obsah filmu by na abecedním pořadí nedosáhli ani přičky Ž. Tady už to začíná totiž smrdět hieroglifama. Za poster bych dal tedy jednu hvězdičku navíc, ale jelikož tenhle film už bych hodnotil zapornými hvězdičkami tak to prostě lepší než odpad nebude.(22.6.2013)

 • - Veľká časť filmového štábu pracovala súčasne aj na natáčaní snímky Delta Delta Die! (2003), využívajúc tie iste lokácie a aj nábytok. (beso74)

 • - Produkčná spoločnosť Full Moon Pictures zmenila v roku 2002 po snímke Jigsaw (2002) meno na Shadow Entertainment a toto je prvý film natočený pod novým logom spoločnosti. (beso74)

 • - Na stenách kancelárie, kde pracujú Shawn (Danny Wolske) a Maddy (Debbie Rochon), je možné vidieť plagáty z predošlých produkcii Charlesa Branda, ako napríklad Curse of the Puppet Master (1998) alebo Crash And Burn (1990). (beso74)