Quartétto (TV film)

Maroš Šlapeta

Zvuk:

Petr Forejt
  • anderson

Milá moja LAURA, ak náhodou niekedy natrafíš na tento môj koment, tak si uvedom, že to čo si nakrútila nie je film ale trápna inscenácia o ničom a pre nikoho. Inak nič v zlom. :-) (30.7.2007)(30.7.2007)

• Pasternak

Možná jsem neměl hodnotit, protože po dvaceti minutách mě dabing donutil opustit místnost. NENÁVIDÍM DABING, ale ještě více nenávidím dabing u slovenských filmů. Je to sice již jiný stát, ale tohle snad ještě není nutné. Nicméně i film mi připadal dost slabý, abych vydržel až do konce, i v originálním znění.(12.2.2004)

• corona

Škoda, celkom dobrý námet stretnutia ťažko chorej matky a jej troch dcér, ktorý ale pochoval zlý scenár, divné vízie režisérky a korunu tomu nasadila príšerná "akčná kamera".(8.2.2009)

• jhrasko

Ak mal byť tento film aj o rakovine, na čo odkazuje záverečný "slogan" / fenomén rakoviny vznikol, keď ľudia začali dávať prednosť rozumu pred láskou /, tak to na mňa vobec nezafungovalo. Ak o relativite života, tak o tej sa tu len rozpráva, resp. sa pláva na povrchu. Ak o vzťahoch nevzťahoch v rodine, tak to áno, rozpráva sa tu o tom, ale tak okato a klišovito, že nefunguje ani toto...zle zostrihaný, zle nasnímaný, zle zrežírovaný a tým devalvujúci akýkoľvek potenciál, ktorý v ňom bol...pocit, ktorý mi po tomto filme ostal je, že si pojdem nechať skontrolovať zuby k mojej dentistke.(8.2.2009)

Slušný televizní film, ve kterém se střídají silné momenty s citovým vydíráním a jinou vatou. Také jsem nepochopil smysl poslední scény. To mělo být poučení pro přihlížející potomky?(6.11.2003)