Addamsova rodina 2

• USA The Addams Family 2 (více)

Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. (Forum Film CZ)

SpeedyCZ

Předchozí díl nebyl žádná sláva, bohužel tento je ještě kvalitou níže. Název Addamsova rodina je tu spíš, aby podpořil prodeje lístků, mohl by to být totiž úplně random animák s excentrickou rodinkou. Příběh je jednoduchý a předvidatelný od začátku do konce. X krát viděný jinde a nezajímavý. Děti to podle mě taky příliš neohromí. ()

filipvrbik

Lepší, než jsem čekal.. Délka akorát, příběh ucházející, spousta vtipů - je to rozhodně lepší, než hraný  film a srovnatelné s jedničkou. Akorát já prostě Addamsovu rodinu moc nemusím, ale i když to je kdovíkolikáté pokračování, dá se to přetrpět ( a že je to horor, je tu napsáno asi proto, že na konci byl jasný náznak dalšího dílu, to už fakt raději ne)...50% ()

pepo

Prilis blbe, prilis infantilne a prilis nechytlave. Zasmial som sa asi dvakrat. Nedojal ani raz. Moje pocity boli celu poldruha hodinu niekde medzi strasne sa nudim a priserne ma to sere. Milujem povodny serial, Sonnenfeldove filmy a celkom sa mi pacil aj predchadzajuci diel. Toto je vsak nieco v style horsieho Hotelu Transylvania (ktory fakt nenavidim). Tesil som sa, no obrovske sklamanie. Tato particka ma na viac v ramci humoru aj predavani rodinnych hodnot. 3/10 ()

silentname

Ani po druhýkrát to nedopadlo ideálne. "The Addams Family 2" je asi lepším filmom, než bol prvý animák, no to nehovorí veľmi veľa. Animácie sú celkom schopné, rodinka Addamsovcov ma vie občas pobaviť a je tu niekoľko fórov, kde som sa úprimne smial, no vo výsledku to ako kvalitný film rozhodne nefunguje. V prvom rade je podstatné si povedať jedno. Addamsovci sú vynikajúci. A mám ich rád. Ale toto nie je najlepšia reinkarnácia, s ktorou prišli. Osobne by som asi viac odporúčal vidieť starý seriálfilm, alebo animovaný seriál z roku 1992. Popravde aj neobľúbená moderná nová rodinka addamsovcov ma bavila viac. Mal som pocit, že tie postavy boli vtipnejšie, a mali väčšiu charizmu, než tieto postavy, ktoré tu máme možnosť vidieť teraz. Nepovedal by som, že sa im občas nepodarí ma pobaviť, no prečo sa vŕtať v tejto verzii, keď existuje niekoľko ďalších, lepších možností, kde môžete tieto postavy vidieť v lepšom svetle. Ale na druhú stranu je fajn, že Addamsovci tentokrát vyšli zo svojho bežného prostredia. Nikdy som ich predtým asi nevidel ísť na dovolenku. A navštívili tak pár pekných miest. No potom je tu aj príbehová línia, ktorá je úprimne vysoko čitateľná a bude vám okamžite jasné čo sa bude diať. Povedzme to takto. Keď prvýkrát uvidíte nášho hlavného zloducha, budete vedieť, že je to náš zloduch. A nie je to zrovna originálne. Za jedno pozretie to možno stálo, ale aj tak je mi jasné, že s touto rodinou existujú kvalitnejšie projekty, ktoré ma bavili viac. A minimálne som mal pocit, že rodina Addamsovcov vždy pôsobila vtipnejšie a zaujímavejšie. Títo sú asi tí najmenej zaujímaví zo všetkých verzií čo som videl. Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83

Polovičatý film natočený pre deti aj dospelých a tak bol aj spracovaný. Polovičato pre jednu aj druhú skupinu a tým pádom neuspokojivo pre obe. Menej zábavné, než by divák čakal a bez tej typickej gotickej atmosféry, ktorá Adamsovcov sprevádza už desaťročia. Tu žiaľ toto chýbalo, prešlo to zbytočne do moderna. ()