Klub hrůzy

Klub hrôzy

Komedie / Thriller / Horor

USA, 2004, 104 min

• F.man

Vážně nevím co si o Klubu hrůzy myslet. Nejspíše to, že ani sami tvůrci nevěděli jestli dělají važný horor, komedionální horor nebo parodii na horor. Výsledkem je tak neuvěřitelný guláš různě slepených scén, jež drží pohromadě kousky docela povedené (všechny gore) s naprostou většinou nic neříkajících. Tedy dvě hvězdy - jedna za Putmana, dredatého učitele tennisu a pár dalších dobře napsaných postav, druhá za samotný snímek, který ve výsledku mohl být o DOST lepší. Úplná ztráta času Klub hrůzy není, ale jednou stačilo až nad hlavu. You've manacled me to my death-bed, you Piccadilly whore!(26.1.2009)

Obyčejná přiblbá vyvražďovačka s klišoidním dějem a ubohou pointou v tom kdo je nakonec vrah. Ale na druhou stranu snímek nevsází jen na vraždy, ale především na humor, někdy to vychází, ale většinou ne. Některé vtipné scény zde byly k vidění, především ta kdy se jedna hola snaží utéct před vrahem golfovým vozíkem, kterej je pomalejší než chůze jednonohého člověka a scény s "Putmanem" také stály zato, ale nejsem si jistej zda to byl účel tvůrců, aby tyto scény vtipné byly. Ale abych řekl pravdu tak já se bavil, škoda jen, že to bylo na můj vkus poněkud delší a především si tvůrci měli odpustit ten příšernej konec, kterej se tvářil až mo vážně, ale byl spíše tím nejvtipnějším momentem celého filmu.(24.1.2009)

Určitě spousta z vás viděla srandovní klip někde na netu, jak polonahá gymnastička skočí na chlapa a, křup, chlap lehne => je to odtud. Podobných vtipných scének, fórků, narážek okolo sexu apod. je zde opravdu požehnaně. K tomu si přihoďte spoustu pěkných holek, vraždícího maniaka, sem tam nějakou tu lekačku, gore scény (žádné PG 13...), nádherné prostředí a v neposlední řadě skvělého Billa Paxtona. Je pravda, že to asi nebude pro každého a určitě záleží i na náladě (viz R.I.P.), ale já se smál a bavil, skoro pořád!(18.4.2008)

Jeden z těch filmů, od kterých bych nečekal absolutně nic a už vůbec ne to, že to bude takhle dobrý. Čekal jsem nějakou další prachobyčejnou vyraďovačku, kde bude někdo pobíhat v masce a teenageři budou řvát strachy a sem tam si dopřejí sex. A já jsem dostal neuvěřitelnou úchylárnu, samozřejmně v dobrém smyslu slova. Vrah pobíhá v masce. Místo teenagerů tam jsou pracující lidé. A "vrzá" se v tom o sto šest!!! Takhle to zní jako třeba Vřískot. Svým způsobem se jedná o další napodobeninu, ale v něčem se to přeci jen liší. Krásné a příjemné prostředí ostrova nemělo vážně chybu. Je to okořeněno neuvěřitelnou dávkou humoru a vtipnými dialogy (Sexuální styk s kozou). Děsivé scény sice jsou děsivé asi tak pět vteřin, pak vmisí se do nich humor a jakékoliv napětí je pryč. Motiv vraha je sice takový, jak výcuc z prstu na rychlo, ale nějak to neřeším, vlastně v tomhle filmu se ani nic nedá řešit a může za to velká zábava, který na Vás vyloženě dýchne z obrazovky televize. A tak strašně krasné slečny, že to vypadalo, jak když zbalili všechny krásky z Beverly Hills 90210 a Melrose Place. Hlavně Brittany Daniel je strašně moc krásná. Jak jsem napsal je to sice blbost, ale bavila mně hodně a vím, že až to budou znovu vysílat v tv, tak na to budu zase koukat!(4.2.2009)

Naprosto bejkárna, která pobaví, ale má hodně napjaté chvíle, které by mohly závidět i jiné čistokrevné slashery. Tento film nabídne i humor (musím uznat, že se tvůrci snažili, ale místama to bylo spíše trapné), ale za tu část hororovou dávám jako fanda slasheru velké plus. Pro pobavení, odreagovaní naprosto dokonalé, i když ten konec si mohli odpustit.(8.8.2010)