Klub hrůzy

Klub hrôzy

Komedie / Thriller / Horor

USA, 2004, 104 min

• Hopper

Niekedy stačí vidieť le časť filmu na to, aby bolo jasné, za čo film stojí a koľko sa do neho oplatí investovať (času, peňazí...). V tomto prípade ide o komédiu dos nevtipnú (eufemisticky), horor priblblý a celkovo mi stále nie je jasné ako dokážu niektorí ľudia dostať prachy na produkciu takýchto filmov... Ak sa niekto na tomto bavil alebo baví, môže byť, ale ide o dosť marginálnu populáciu.(15.1.2007)

Sexy holky, několik slušnejch hlodů a pár scén, u kterýžch jsem se solidně zasmál. Pravda, určit zabijáka bylo až příliš lehké, ale přesto to byl velmi slušnej filmek. Nečekaně rychle mi to uteklo, ale ten konec byl až příliš natahovanej, i když je rpavda, že úplně poslední scénka zabijáka mě pobavila snad nejvíc z celého filmu.(11.8.2009)

Ze začátku musím uznat, že jsem si myslel: "Na co se to sakra dívám?". Ale postupem času jsem stále více a více přícházel filmu na chuť. Musím uznat, že to žádný převratný snímek není, ale zaručeně vás pobaví. Navíc přináší i nové nápady jako například pacman naživo a snaží se jich využít jak nejvíce to jde.(7.7.2009)

• Wally

Strašně jsem se cítil trapně za všechny ty ´herce´...tohle si asi za herecký rámeček nikdo z nich nedá..to už i B. Paxton je na tom tak blbě, aby musel brát roli v této hrůze?? Jestli tohle měla být parodie na horrorové snímky, tak já jsem se ani jednou nezasmál... Možná by se to mělo jmenovat Klub herecké lůzy....(20.11.2017)

Čekal jsem, že snímek bude ještě o něco vtipnější, ale minimálně ty parodické scény jsou docela dobré, třeba už jen proto, že někdy i tušíte, jaká parodická scéna přijde a na jaký film odkazuje. Pro fanouška hororu je tohle příjemné. Zabíjení je tu docela nápadité, každá smrt je jiná, ale některé postavy dovedou nudit.(18.8.2017)