Tajný agent CIA Sonni Griffith (Wesley Snipes) cestuje do Polska, aby tam odhalil překupníka zbraní a překazil prodej jaderné bomby. Griffitha ale někdo prozradí a končí ve vězení…, ze kterého je ale rychle propuštěn z jediného důvodu. Čeká ho další mise: doprovod překrásné Rusky Nadi do Spojených států. Griffith brzy zjišťuje, že statečná Nadia prchá před tím samým obchodníkem se zbraněmi, kterého on měl v úmyslu zničit. Uchránit Nadiu nebude snadné. Jen ona totiž ví, kde je ukrytých 30 milionů dolarů určených na nákup jaderné bomby. A když někdo ze CIA prozradí identitu Griffitha a Nadi i místo, kde se nacházejí, čeká je smrtící boj s krutým protivníkem, ve kterém musí zachránit nejen sebe, ale celý svět! (oficiální text distributora)

Enšpígl

Pokud dojde ve filmu na souboje tak se to dá, to by Wesleymu šlo. Co už však nešlo byli příběh a dialogy, ale to je jedno. Ještě se mě líbilo jak ten největší gauner byl majitel fotbalového klubu, tohle prý producenty a sénaristy napadlo když byli v ČR na fotbalové lize a setkali se s majiteli našich fotbalových klubů a šéfy ČMFS. ()

Lateef

Jakmile začnou postarší akční legendy zajíždět natáčet do Rumunska, je to možná větší průser než globální oteplování a s jejich kariérou to jde vzápětí od desíti k mínus pěti... tohleto mi nic nedalo, nelíbilo se mi to, když je to akční film s Wesleym v hlavní roli, asi bych čekal aspoň nějaké choreografií vyčnívající bojové scény, ale kdeže... tady to jsou pouhé záchvěvy, navíc střihač se může pyšnit licencí Prasič akčních záběrů... jsou to takové záseky, že dohromady není nic vidět a na to já prosím pěkně seru... všechno ostatní jsme absolvovali nesčetněkrát, mohlo se to jmenovat Klišé z Rumunska, ale hlavně se nad tím vším stahují mračna lacinosti, šedi a nudy. To jsem se zase jednou vyválel v lejnu, nezbývá než vstát, otřepat kabát, pokračovat dál a doufat, že čas od času slunce z těchto zmíněných mraků vykoukne... 30% ()

Shit

Akční béčko jak se patří. Wesley Snipes střílí, zabíjí a mlátí, zápletka je přesně taková jaká ma být a konec typicky profláknutej. Sice se na to dobrovolně sám od sebe už asi nekouknu, snad jen kdyby to jelo v Tv, ale na první skouknutí mě to pěkně zabavilo. ()

genetique

To už si fakt nikto neváži starých dobrých akčniakov? Nikto im neponúkne kvalitnú rolu a oni, že to vôbec prijmú ubližujú sami sebe. A Snipes má naviac! Akokoľvek je tento film tupý a klišovitý Wesley je proste v pohode ako už dávno nie. Trošku rozvitejší scenár by tomu pomohol, pretože bitky majú dobrú razanciu a aj dialógy nie sú na najhoršej úrovni. Silvia Colloca je typickým pútacím faktorom filmu a priznávam, že mňa zaujala. Prekvapil ma starnúci predstaviteľ Dempseyho Michael Brandon. 60%. ()

sniper18

Je to celkom dobrý akčný film s Wesley Snipesom. Má pomerne dobrý príbeh o agentovi tajnej služby, ktorý má v Rumunsku zaistiť ochranu pre mladú ženu, po ktorej idú zabijaci na čele s jej bývalým, ale zistí, že ten má v pláne aj niečo omnoho väčšie, čo by mohlo mať za následok množstvo životov a navyše v agentovej organizácii je zradca a tak nevie, komu môže veriť. Spracovanie ale je iba priemerné, úvodná tretina je príjemne pozerateľná a správne svižná, ale potom sa dej začne zbytočne venovať nezaujímavým prvkom, akčnosť filmu prakticky zmizne a príde mnoho zbytočných a hlúpo pôsobiacich scén, ale našťastie dojem opäť vylepšuje záverečná akčná fáza. Akcie je tu priemerné množstvo a je celkom slušná. Dlhšie súboje tu nie sú, ale Snipes aj tak viackrát predvedie solídne zneškodnenie jedného alebo menšieho množstva protivníkov pomocou efektívnych chvatov a navyše to ani nie je zle natočené, takže tu som rozhodne spokojný, prestrelky už pôsobia dosť obyčajným dojmom, v ktorých nič výraznejšie nezaujme, ale aspoň poteší slušný počet zabitých a automobilové naháňačky sú presne v štýle tohto typu produkcie, takže celkom nudné. Najviac sa mi páči prepadnutie v konšpiračnom dome alebo záverečné oslobodzovanie ženy. Herecké obsadenie nie je zlé, Wesley Snipes opäť pôsobí veľmi dobrým dojmom po všetkých stránkach, takže nemá problém ťahať film, nesklame ani jeho chráneňkyňa, slušný je aj hlavný záporák a zvyšok je už tvorený skôr zbytočnými postavami, ale nikto výrazne nesklame. Réžia a technická stránka sú v rámci tohto typu produkcie slušný priemer, takže nemám väčší problém. Detonátor by som zaradil medzi menší nadpriemer novej Snipesovej tvorby hneď ku filmu 7 sekúnd, ktorý má prakticky rovnakú schému, klady aj zápory, ale príbeh a akcia mi o trochu sadli viac práve v Detonátorovi. Celkovo sa nejedná o nič výnimočné, ale ani ho nepovažujem za strátu času a pobaví aj viackrát. Objektívna kvalita filmu- 54%, film sa páči mne na 63%. ()

Falko

Skoda, ze uz aj Wesley Snipes sa tymto filmom dostal tam, kam aj Seagal, Lundgren alebo Van Damme. A to medzi lacne akcne filmy, kde este aj vybuch auta je pouzity pocitacovym ohnom, alebo iny vybuch je tak ziarivy, ze na obrazovke vidim len bielu ziaru a nic ine. Jednoducho aj celkom slusne akcne sceny, su pokazene zlym strihom, ani jediny krat tu nie je pouzity spomaleny zaber, co podla mna dost filmu skodilo. Proste, kde su nahanacky burajucich alebo vyletujucich aut do vzduchu, zelam si aspon kusok zpomaleneho zaberu z dvoch perspektiv. Jedine, co ma tu potesilo boli bitky, ktore Snipes ovlada stale slusne, len skoda, ze ich tam nebolo viac. Ja Wesleymu zelam, aby sa vyhybal lacnym produkciam odohravajucich sa hlavne v Bukuresti a aby mal stastie na kvalitnejsie kinofilmy......20.05.2008 ()

viperblade

Wesley je stále ve formě, takže během filmu stihne nakopat mnoho zadků, Silvia je neokoukaná kráska, na kterou se sakramentsky pěkně kouká a celý film běží takovým svižným tempem. Lepší průměr - nic nečekejte a měli byste být spokojeni… ()

castor

Upřímně jsem ani nečekal, že to může být tak slušné.. tedy slušné na **. Dobrovolně bych si to podle všeho nepustil, ale vesměs nijaký scénář vynahradí solidní akční scény i pohled na půvabnou Silvii Collocu. Wesleyho Snipese jsem před časem odepsal, tady ale dokazuje, že mu nálepka charismatického bouchače sedí i v pokročilém věku a s pořádnými daňovým trably na krku. ()

Ded@M@tes

Slabý odvar akčního filmu. Snipes svůj herecký um moc nepředvedl a je to velká škoda. Pouze podprůměr. ( Hodnocení: 4/10 ) ()

Wacoslav1

Snipes ve srackach nic novyho tohoto kdysi akcniho hrdinu potkal podobnej osud jako Seagala od jednoho Rumunskyho shitu k druhymu sorry ale jestli chce jeste Wesley nekdy za neco stat mel by se urychlene vykaslat na ucinkovani ve skvostech jako Nuklearni cil nebo Detonator ulevi se i divakum ja vim ze na chleba se vydelavat musi ale co je moc to je fakt moc takhle uz prosim ne ()

mzss1

Hodně nezáživný film s nezajímavým příběhem. Akce tu je, moc ji není a ani moc diváka nezaujme. Rozpočet nízký, tohle se moc nepovedlo. Neříkám, že je to špatnej film, Wesley Snipes má i horší, ale tohle vidím tak na 35% = ** ()

klerik

Príjemné béčko, ktoré má obstojný scenár, občas zaujímavý režisérsky nápad, sem-tam zlú kameru, miestami zlý strih. Na béčko ozaj obstojné. Snipes drží latku, ktorej by sa mohli držať aj ostatné hviezdy (takmer) videofilmov. Wesley je stále v skvelej (fyzickej aj hláškovacej) forme a už by bolo na čase opäť raz navšťíviť prvú ligu... ()

LaciLC

Pomerne zábavné béčko so slušnou akciou. Len sa bojím aby Snipes neskĺzol do rovnakých vôd ako Lundgren alebo Seagal. ()

Chrustyn

Další z řady podprůměrných akčňáků, který nemá ve svém žánru vůbec co nabídnout. Wesley Snipes se vydal ve stopách Stevena Seagala, Lundgrena a Van Damma a jak to tak vypadá kývne na jakoukoliv nabídku. Je smutné když si vzpomenu na časy kdy bojoval s upíry jako Blade. Tento film tahají z vod odpadu jen docela slušné akční scény, kterých je však ve filmu pomálu. ()

HellFire

Ani při nejlepší vůli nemůžu dát víc jak dvě hvězdičky. Občas se film tváří jako skvělé běčko, aby to většinou scén zcela vyvrátil. Navíc ani Wesley není to co býval v Bladovi. ()

ARI50

Snipes v celku slušné akční podívané, moc se neděje ale film běží naplno svižně a dobře uteče a dokáže přesvědčit. ()