Reaptown

ricci.s

V podstate súhlasím s kolegom, ale na tri hviezdy mi to nevychádza, nech robím čo robím. Plusom je už len samotné netradičné prostredie, kde sa po stránke atmosféry veľa pokaziť nedalo, takže je škoda, že to tvorcovia neosviežili nejakým šokom. Hudba super a je to krátke, čo sa mi páči. Problém je ten, že sa tam vlastne nič neudeje - celý dej filmu sa dá zhrnúť do jednej vety a je to väčšinou riadne monotónne (okrem záverečných minút). Hercov ani nemá zmysel hodnotiť, proste otras. Ale tak na to, že je to nakrútené za pár centov, som čakal väčší boj so svojou psychikou. ()

George Stobbart

Solídny minimalistický horor, ktorý mal vďaka atraktívnemu prostrediu opustenej železnice a atmosférickým nočným „prechádzkam“ na viac. Len to chcelo ubrať na kecaní toho amatérskeho osadenstva a pridať na prezentácii prítomnej hrozby. Ale pre mňa aj tak vcelku fajn. ()

Morholt

Pokud kamera jezdila po temných útrobách depa, bylo vše v pořádku. I solidní hudba dokázala vyvolat určité napětí.  Problém je, že režisér si svou nejsilnější doménu nedokázal správně dávkovat a nadužíval jí, čímž se stala monotónní. Na druhou stranu to chápu, protože scénáristicky a herecky se jedná o klasické nízkorozpočtové céčko, které kromě výše uvedeného nemá moc co nabídnout. Ale to mě jako diváka moc nezajímá. Každopádně zastřešovací historka a neokoukané prostředí by mohlo posloužit jako námět pro renomovanější tvůrce. 30% ()

oveckaoa odpad!

Ženskou propustí z věznice , aby dělala kontrolu železniční stanice vleze tam a zmizí. Po 16 dnech propustí její sestru a ta ji hledá na té samé železniční stanici. Námět a prostředí je parádní a v rukou někoho  talentovaného by z toho mohl být klidně horor roku bohužel to se nestalo tak sledujeme jen přes 60 minut ženskou jak chodí těma stanicema a pípá kartičku (strašný horor opravdu) . Záporák se tam objeví bohužel jen tak 5 minut a nic objevného nepředvede. ()

jouzy odpad!

No, na to, že je to béčko (podle mě), tak to alespoň mělo své napětí a prošlapalo si to cestičku hororem. Celkem zajímavě natočeno, jako nějaká hororová pc adventura, ale ten konec! A k panoptiku neherců se raději nebudu ani vyjadřovat. ()

musolini odpad!

Když pojedu vlakem ČD zažiju větší horor než při tomto stupidním filmu, kde hlavní postava jenom chodí... ()

Aceboris

Carrie je prepustená z väzenia pod podmienkou , že bude strážiť železničnú stanicu v mestečku ReapTown. Zároveň však pátra po svojej sestre Trish , ktorá sa záhadne stratila a s ktorou boli dohodnuté , že na seba počkajú. Pátranie je však ako sa zdá beznádejne . Nádej svitne keď nájde Trishine zápisky o tom ako počula na železničnej stanici plač dieťaťa. Môžno tam niekde bude a niečo sa jej stalo, skutočne pátranie môže začať ... ----- V prvom rade čo musím vyzdvihnúť je hudba , fakt skvele dopĺňala obsah a robila 70% celého filmu. Minutáž bola akurát 70 minút úplne v tomto prípade stačilo ,Low Cost tu bolo cítiť na každom kroku , ale aj napriek tomu sa mi to páčilo , veľa scén z výšky a s batériou ruke pripomínajúce nejaký survival game horror. Príšerky z lacnej verzie Silent Hill nebudili vôbec hrôzu. Zato tmavé scény na opustenej železničnej stanici s baterkou v ruke boli dobré sem tam nejaká lakacka. Určite si film zaslúžil viacej takých scén , ktoré by mu pridali na akcii , žiaľ nevyužité obrovského potenciálu sa nekoná . Za mňa 5/10 ()