Epizody(12)

Po dlouhých letech dívčí soukromá akademie Hachimitsu rozhodla otevřít své brány i chlapcům. V novém školním roce nastupuje pouze 5 chlapců. Co se může zdát jako ráj, tak ve skutečnosti ale nevypadá. I když poměr chlapců k dívkám je 1:200, tak ani jedna z dívek se s nimi nebaví ani si jich nevšímá. Proto se skupina rozhodne odhalit záhadu, proč studentská rada zakazuje dívkám mluvit s kluky. (Harroc)

Hees

Extrémne úchylné a nebojácne anime plné streštených nápadov a keby toto je nejaký USA film bolo by to na veľmi málo hviezdičiek. Je to maximálne ecchi ako sa len dá a musím povedať, že to tu vlastne v tomto anime maximálne pasuje nič nie je navyše a všetko je tam kde má byť. Toto anime fakt využíva všetky zbrane a málo takých anime čo ukazujú nahé nejaké časti tela, alebo predvádzajú zvrátenosti majú v konečnom dôsledku kvalitu ako Kangoku gakuen. Ja nechápem ako ma môžu baviť aj veci čo už sú troška až nechutné, ale tu to proste divákov zabaví a dokonca aj funguje gradácia a teda narastá s počtom dielom aj napätie (nie elektrické). Čo je najdôležitejšie a treba spomenúť je kvalita charakterov a to hlavne mužských, ale aj ženské sú veľmi dobre pripravené plniť svoju rolu. Čo je dobré na jednotlivých charakteroch nie sú nejako generické nestretnete ich v každom anime presne takéto a každý hlavne mužský charakter je kapitola sama o sebe. No dobre jeden mužský charakter je trošku generickejší to priznávam, ale nie príliš. Čo je tiež fajn nie je to stále len anime o tom, že väzni proti bacharom, ale je to každý proti každému a tak teda nie je núdza aj o nejakú taktiku a zaujímavosť. ()

Memesis

Po dokoukání všech epizod musím usoudit, že je to vážně pěkná prasárna. Ale pozor- vtipná. Opravdu jsem se hodně nasmál a to splnilo moje očekávání. Chtěl jsem se totiž podívat na nějaký anime seriál, kde vtipy nejsou stranou a tohle tomu fakt vypovídá.Netušil jsem, že to dopadne takhle, ale jsem rád, že to tak vlastně dopadlo. Za mě 86% s doporučením pro všechny, kdo se rádi smějou, mají rádi trochu fyzicky sprostých snímků a hlavně weebům. ()

Jeoffrey

Následujících komentář obsahuje SPOILERY -Tak už první episoda je docela slušný hardcore. Partička mladých chlapců jde šmírovat, ale tohle nejsou jen tak nějací chlapci, tohle jsou úchylové toho největšího ražení. Zavřít takovouhle squadru do dívčí školy je nápad opravdu šílený a to co se tady asi bude odehrávat bude maso. Minimálně tedy sado/maso! Už jen ta scéna s lízáním podpatků... A aby toho nebylo málo, tak ve druhém díle ještě přitvrdí a dojde i na "zlatý déšť" a to je stále jen začátek... Tohle anime a vůbec vybrání něčeho takového považuji za poměrně revoluční krok, beru to jako posunutí hranic ecchi naprosto novým směrem, který pro spoustu lidí bude balancovat na hranici vkusu. Moralisté tohle dílo budou proklínat a úchylové a lidé s myslí otevřenou budou skákat dvacet metrů vysoko... Je to nové, je to originální a je to opravdu síla! Pokud bych jako člověk, který kritizuje stereotypy a obzvláště nudná klišé v oblasti anime erotiky dal tomuhle špatné hodnocení, pak bych si "neviděl na špičku nosu" a tak už jenom z toho principu nemůžu jít pod 3*, navíc myslím, že jsem již i uvedl několik dobrých důvodů, proč si to minimálně ty 3* zaslouží, ale pár jich ještě přidám. Kromě toho, že je to podle mě přelomové v oblasti anime erotiky je tohle dílo i docela vtipné. Jistě jsou to sice kolikrát vtipy toho nejnižšího ražení ve stylu "Prciček", ale mě tohle nijak extrémně nevadí. Když jsem mohl dát 4* Klubu sráčů ( i když jsem ho viděl před lety, když jsem byl v pubertě), tak to asi něco o mém přístupu k takovémuhle humoru vypovídá, takže i když se stydím, tak přiznávám, že já se bavil. Dalším důležitým aspektem, který je dle mého dobrý jsou postavy. Hlavní hrdina je v podstatě normální hormony ovládaný puberťák (což je samo o sobě unikátní, protože 90% současných anime hrdinů by v tomhle prostředí zdechla na vykrvácení z nosu, jiní by se cítili ublíženě a další by se snažili zahájit revoluci a svrhnout dívčí vládu na škole), ale je zde opravdu velká spousta totálních úchylů, kteří ale nejsou jen úchylní, ale mají i citlivé stránky. V seriálu zazní názor, že komu se líbí sumo, nemůže být špatný člověk, já za sebe třeba tvrdím, že špatný člověk není ten, kdo má rád mravence... Většina dívčin je také v podstatě velmi zajímavá a již po druhé episodě jsem zastával názor, že se o tom, proč jsou takové, jaké jsou nejspíš postupně dozvíme a některé teorie mě již napadají třeba když sleduji, jaký je vztah paní prezidentky a jejího tatínka. Navíc mě začíná čím dál tím víc zajímat vyvíjející se velmi zvláštní a na anime opravdu neskutečně originální vztah mezi Hanou a Kiyoshim, na jednu stranu je to děsivé, na druhou je to asi nejzajímavější "romantika" jakou jsem kdy viděl. Kdybych to shrnul, tak v podstatě dokážu pochopit všechny kdo tomu dají 5*, ale já se opět nepřipojím. Napálit tomu pět by znamenalo prohlásit, že souhlasím se všemi těmi šílenostmi, co se tam dějí a že se mi to líbí. Tohle ale prohlásit nemůžu, jsou zde scény, které jsou i na můj vkus příliš silné a které dávám s obtížemi. A tak se prohlásím za úzkoprsého a dám prostě jen 4*s tím, že na víc to u mě asi mít nebude, ale vcelku mě to přesvědčilo o tom, že méně si to taky nezaslouží, protože jak tady pořád dokola omílám, on je to opravdu unikát... Co se druhé sezóny týká, pokud bude, tak se na ní podívám, protože to proč se na diskuzních fórech tak často objevovalo slovo "Medusa" už teď vím, ale proč se tam objevuje "Uroboros" zatím nemám tušení... 8/10 () (méně) (více)

HDeer

J.C.Staff po kúskoch ako Dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru no darō ka? alebo Shokugeki no Sōma opäť potvrdzuje svoju silnejúcu pozíciu v anime priemysle. Vydarene uchopená manga Akiru Hinamota rúca známe stereotypy žánru ecchi a popri vydarenej humornej stránke prekvapivo neopomína ani serióznosť. Mal som pocit, že nastolená latka bola v neskorších častiach tak trochu podliezaná, či už prehnanosťou okolo Andrehovho masochizmu, niekoľko nepotrebných replík, alebo príliš vyostreným vyvrcholením medzi Kyoshim a Hanou. Žiadny z nedostatkov však v konečnom dôsledku nedokázal seriál poškodiť natoľko, aby ma pripravil o moje nadšenie. ()

Terezinka198

Nejdřív mi hlavou jen prolétávalo wtf am I watching?! ... ale pak jsem se prostě začala smát a docela dost jsem si to užila. Je to absurdní, je to zábavné, je to sado-maso, je to správně potrhlé... a dá se to v pohodě shlédnout na jedno posezení, takže proč ne. Bylo to správně blbé, byl to takový fajn skoro LSD trip. Jestli chcete vypnout a jen se příjemně pobavit, s chutí do toho. ()