Test Pattern

silentname

Zaujímavý film. "Test Pattern" je vskutku celkom netradičná sonda do života mladého páru, ktorí ešte ani nie sú spolu v manželskom vzťahu. A ako môže jedna noc absolútne všetko nasledujúce ovplyvniť. Film má dobré tempo, skvelé postavy a okrem toho najlepšie je, že dokopy si aj na konci nechá nejaké karty na ruke a nepovie nám všetko. Vďaka tomu môžeme hádať ako to nakoniec celé dopadlo. A to je skutočne zaujímavý spôsob ako rozprávať svoj príbeh. Nevieme s určitosťou povedať čo sa v ten večer reálne stalo. A sama Renesha si to nepamätá a v hlave jej ostali len malé útržky. No najzaujímavejšie sú niektoré momentky z nemocníc. Ako keď má zaplatiť za vyšetrenie, ktoré bolo dokopy len hodiny čakania. Spracovanie ale miestami nepôsobí úplne ideálne. Je vidno, že film nemal za sebou nejaký veľký budget. Ale snaha sa v tomto smere cení. Herecké výkony sú funkčné a myslím si, že finále filmu je veľmi dobre zvládnuté. A hoci je ťažké povedať či to Evan s Reneshou ustoja, vnútorne chcem veriť, že áno. Stojí za pozornosť? Určite áno. Minimálne už len pre svoju tému. Hodnotenie: B+ ()