Od srdce k srdci (TV film)

Straight from the Heart

Scénografie:

Nanci Roberts

Kostýmy:

Carlie Tracey

Príjemná romantika zo zaujímavého prostredia ranča, nádherné kone a fotografka, ktorá prichádza na rande, dohodené z oboch strán členmi rodiny, či spolupracovníkmi... celkom sympatická ústredná dvojica. I keď to najskôr vyzerá bez šance, nakoniec príde i princ (rančer) na koni.(1.1.2019)

• Martin741

Odporne sladka romaticka drama, z tej sladkosti mi bolo az zle : 6 %(8.8.2020)

Na televizních obrazovkách je možné vidět plno mnohem horších romantických filmů, tady alespoň věříte kovbojovi, že je kovboj a za ty krásné koně bych se taky přimluvila. Je to sladkobolný blábol, ale v rámci možností se na sobotní ráno na probrání docela hodí.(7.11.2009)

Napriek tomu, že romantické filmy mi.veľa nehovoria lebo si vsetky na jedno kopyto, táto snímka je príjemná výnimka. V hlavnej úlohe kone, ranč, pekná príroda, to rozhodne vie zaujmut. Tento film patrí k tomu lepšiemu vo svojom žánru a i ked je to klasický zamilovaný trojuholnik, pekne a vkusne zaobaleny.(1.4.2013)

• ripo

Katastrofálne presladená romantická blbosť z prostredia švárnych a udatných cowboyov medzi ktorých vpadne civilizáciou pokazená Newyorčanka .... Bleeeh(5.1.2005)