Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Radko
  **

  Squat, psí útulok, dvaja bratia, pekná dobrovoľníčka, násilnícký vlasáč. To sú prostredia a postavy filmu z mestskej periférie. Okrem zachytenia atmosféry som postrádal niečo v samotnom príbehu, čo by ma hlbšie oslovilo. Televízne spracovanie je zjavné najmä v obrúsení hrán a zdôraznení alternatívnosti squaterov tým, že každý má v tvárovej časti hlavy nejakú tú náušničku.(23.2.2005)

 • triatlet
  ***

  Kladem jsou civilní herecké výkony. Minutáž je ovšem krátká na to, aby postavy získaly uvěřetelnější charakter, když navíc scénárista odskakuje od jednotlivých závažných témat a navíc tam ještě zbytečně přimontuje např. dítě přebíhající před autem.(26.9.2011)

 • Gianni_B

  Hudba: Aleš Březina(1.9.2010)

 • zette
  **

  Film o tom, jak dva bratri jdou za stestim do nasi metropole, kde se jim dari mozna jeste hure nez, kdyby zustali doma. Vlci ve meste podle me postradaji atmosferu velkomesta, parta anarchistu taky neni uplne nejverohodnejsi a dej filmu se tahne jako turecky med.(25.9.2011)

 • slunicko2
  **

  Film jde odnikud nikam. 1) 19letý Jiří Zygma (učeň Adam) sice hraje jednu z hlavních rolí, což ho ovšem podle tvůrců ČSFD nekvalifikuje k tomu, aby byl zařazen do databáze. On ovšem už s herectvím skončil a spíš o divadle píše._____ 2) 34letý Michal Gulyáš (Adam z psího útulku) je už taky někde jinde. Svérázné názory prezentuje například zde.(3.6.2020)

 • tranquill
  **

  Jaksi nevím, co chtěli tvůrci tímto dramatem říct...(27.2.2020)

 • PetrJulian
  *

  Film, který by chtěl být o všem, ale nakonec není pořádně o ničem. Některé dialogy působí směšně (např. návrh na "odhlučnění" kotců v psím útulku). Hudba byla tak protivná, že kdyby místo ní pustili vrčení psů, znělo by to mým uším lépe.(13.7.2012)