Úlet (TV film)

Komedie

Česko, 2003, 71 min

Milan Lasica

Ovšem Vilma Cibulková to má za ***** (a to i díky té proménádě ve spodním prádle). :)(3.3.2003)

Překvapivě dobrý návrat k televizním komorním inscenacím. Dobrý scénář a výborná Vilma Cibulková. Škoda, že na konci nebyl alespoň náznak nějakého chlapského "zmoudření" hlavní postavy :)(3.3.2003)

Televizní inscenace s velmi kvalitním scénářem a velmi standardním zpracováním. Herecké výkony jsou tak akorát, ale bohužel, mám nepřekonatelnou nechuť k "jednopokojovým" inscenacím, které prakticky neobsahují hudbu ani žádné dynamické momenty a jsou tedy vlastně pouze o konverzaci několika herců...(6.3.2003)

Zdařilá konverzačka, která má své drobné chyby a například Jana Paulová se místy neubrání přehrávání, ale naproti tomu Vilma Cibulková je naprosto dokonalá. Ne, je víc než dokonalá, já myslím, že ani sám autor předlohy by nečekal, co se dá z té postavy vytřískat. Bravo!(2.5.2003)

• Cival

Výborné herecké výkony (hlavně Vilma Cibulková září) v pekelně zrežírované TV inscenaci. Musí být každé takovéhle dílko tak nudně natočené?!(3.3.2003)