P1H

• Jižní Korea Piwon-eichi : saeloun segyeui sijag (více)

Sayge

Mám pocit, že když se diskutovalo co vše má být v P1H, odpověď byla VŠECHNO! Máme zde drony střílející žížaly, které vpustí virus do těla lidí a dělají z nich agresivní násilníky, mladé šampónky se schopnostmi teleportace a telekineze, dalšího K-pop mladíka který si občas zatancuje, holčinu s mluvícím plyšovým medvědem trochu horroru, trochu akce, trochu humoru, trochu drama, trochu thrilleru, je tam prostě všechno a vše je zabaleno do podivně zapadajícího příběhu. Ve výsledku zde není nic, než jen originální nápad nad kterým se dá aspoň občas zasmát. ()

JASON_X

Nepamatuju si, kdy naposledy (a jestli vůbec někdy) jsem viděl tak nešikovně a kostrbatě vystavěný scénář. "Prase aby se v tom vyznalo", byly moje nejčastější pomyslné reakce během chaotických dějových zvratů, nebo při měnění tváří herců, kteří "nám" stejně přijdou všichni stejní. Jedná se snad o nějaký zfilmovaný comics nebo PC hru? Nebo o pilot k nějakému praštěnému seriálu? Na konci do sebe sice všechno tak nějak jakž takž zapadne, ale výsledný divácký dojem z filmu mám hodně neuspokojivý, nezáživná a zbytečná slátanina. Když k tomu ještě připočtu specifický asijský (zde korejský) filmový "jazyk" a styl, jde opravdu o výrazně menšinovou záležitost, kterou kromě určité sorty korejských týnejdžrů ocení možná ještě nějaké to promile západních fajnšmekrů, manga fetišistů, podivínů, nebo v absurditě si libujících šílenců. ()

EvilPhoEniX

Ok, takže výherce za nejhorší film, který Jížní Korea letos natočila je jasný. Vizuálně někde 10 let zpět, a žánrově takový mišmaš až je to nechtěně vtipný. Máme zde apokalypsu, kde lítají droni, kteří střílejí červy do lidí, což způsobí agresivitu, ale tomuhle se překvapivě režiséri nevěnují a místo toho sledujeme 3 podivné dějové linie bez pointy či nápadu. Škoda, jelikož ten námět s drony zněl slibně, ale CGI výbuchy dronů dají brzy najevo, že o drahý film se nejedná, ale když na scénu přiběhnou dva kluci ovládající teleportaci a telekinezi začne to být ještě divnější, ale hřebík do rakve je nejspíš holčička s mluvícím plyšovým medvídkem. Ošklivé, nudné a téměř bez akce. Velmi slabé. Příběh**, Akce** Humor>Ne, Násilí>Ne, Zábavnost**, Hudba**, Vizuál**, Atmosféra**, Napětí***. 3/10. ()

Andrea1717

Zaujímavé, posuny v čase, postupné odhaľovanie a vlastne celý film zatiahnutý rúškom tajomstva. Páčilo sa mi to a napriek tomu, že bezhlavé zabíjanie naozaj nemusím, to bolo urobené dobre. ()