Jsem tvá žena

V této kriminálce ve stylu 70. let se žena musí dát na útěk poté, co její manžel zradí své parťáky. Žena se proto i s malým dítětem vydává na nebezpečnou cestu. (Prime Video)

Arsenal83

Doteraz som nevedel, kto je fanúšikom detského plaču, dnes to už viem. Je to režisérka Julia Hart, ktorá ho nechá plakať skoro polovicu filmu. V podstate naozaj hodinu záberov je upriamených na matku s dieťaťom v náručí a okolo toho sa odohráva nejasná dráma, kde keď na chvíľu stíchne detský plač, prebiehajú pokútne rozhovory a dokonca i spoločný spev medzi hlavnou aktérkou a nejakým čierny panterom. A potom zase prichádza útek a plač. A tak sa to strieda, len miestami sa objaví jeden psychopat., ktorý by si zaslúžil čakanom do toho vysokého čela. ()

xxmurphyxx

Neviem, čo toto akože malo byť, ale mám sto chutí napísať, že žena patrí do kuchyne a nie za kameru. Neskutočne nudná chujovina a minimálne prvú polku filmu aj úplne chaotická, kde človek hovno vie o čo vlastne ide a nevie to ani hlavná postava, keďže na jej otázky jej každý odpovedá neviem. V tomto jeblom filme nikto nič nevie, zjavne ani režisérka a scenáristka v jednej osobe nevedela, maximálne tak vedela, že chce natočiť ženský manifest o sile a emancipácií žien a dosiahne to jedine tým, že donúti diváka sledovať príbeh nejakej kundy, čo nevie urobiť ani posratú praženicu a nieto sa ešte postarať o čornuté dieťa. Ak toto mal byť vzor pre girl power tak s Pánom Bohom. Jediné prečo si túto kokotinu budem pamätať je neustály detský plač a vajcia. ()

Marze

Je to revitalizace gangsterskeho krimi revenge zanru se zmenou pohledu. Vykon Rachel Brosnahan je osvezujici a plny jemnych nuanci. Prvni pulka je nihilisticka s nedopecenymi dialogy. Pribeh priponina labyrint se zvraty zastavujicimi srdce. Ale neni to dost presvedcive nebo dramaticke, aby to udrzelo vasi pozornost. Dej je vsazen do 70. let . Zena je prinucena utect, kdyz jeji manzel zradi sve partnery.Posle ji s ditetem na nebezpecnou cestu. ()