Život s Louiem

• USA Life with Louie

Série(3) / Epizody(38)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

woody

Nádherně nostalgický seriál o jedné americké rodince žíjící v 60. letech v melém městečku v USA.Není to hloupé, je to pro děti ale pobaví se i dospělí pokud mají dobrou náladu.Nejlepší je samozřejmě Louieho táta se svými válečnými historkami...Kéž by bylo takových seriálů více. ()

dobytek

Viděl jsem jen pár dílů a postavička Louieho fotra se může klidně srovnávat i s takovym Homerem Simpsonem. Pokud se v díle Louieho fotr vyskytuje málo, tak celej díl je o ničem. Všechny ostatní postavy jsou tam více-méně jenom do počtu. ()

Madsbender

Odľahčená verzia Simpsonovcov v 60. rokoch, vhodná aj pre deti. Alebo inak, Louieho suchý humor, militaristicky založený otec ktorý ľpie na svojom starom aute a matka, ktorá všetko spraví a vždy vie poradiť. Seriál plný sarkazmu, občas šialených, no uveriteľných príhod a hlavne perfektné vyobrazenie Ameriky 60. rokov so všetkým, čo k tomu patrí. ()

SeBig

Tahle pohádka se určitě povedla. Z každeho dílu si nesete ponaučení a vtipy Louieho táty Andyho vždycky pobavily. ()

Bowser

Pamatuji si, když jsem jako malý koukal na kanálu Jetix na kdejaké krávovinky. Tohle ale krávovinka rozhodně není a pro mě nejlepší seriál co kdy na Jetixu jel. ()

Skrk

Nádherný animovaný seriál běžící na Jetixu. Sledoval jsem ho už jako malý a vždycky jsem se musel smát Louieovo "suchému" humoru a jeho tátovi. ()

Marek1991

Na toto sa tiež nedá zabudnúť. Ďalšie nostalgia, keď vidím alebo počujem o tejto rozprávke, ktorá rozpráva príbeh rodinky Andyho a Lory Andersnových zo 60. rokov, ktorý majú veľa detí, ale najzaujímavejšie z nich je Louie. Otec, ktorý často kričí, rozpráva často príhody, kde začína vetou: "Když sem byl ve válce..." Miluje svojho starého veterána Remblera a keď si Louie niečo zafrfle pod nos na otcovu adresu hovorí vetu: "Já to slyšel!" Nezabudnem ani na malého brata, či Glenna Glenna alebo dievčatá, ktoré sa Louiemu páčili v tábore alebo bežne počas života v malom meste alebo jeho kamarátov. Vyčítať sa tomu dajú niektoré príhody a nie úplne dokončený dej podľa predstáv, či občasná nuda, ale svojím spôsobom to bolo vynikajúce. ()

repe

Tuhle ptákovinu můžu s klidem označit za můj nejoblíbenější seriál. Prostředí typické americké rodiny, v němž hrají hlavní roli věčné průpovídky, vychytávky, rady a vzpomínky amerického táty, který byl snad všude. Největší pecka na bývalém FoxKids. ()

Colonist

Povedený seriál ze starých zlatých časů Fox Kids. Nejlepších bylo několik těch prvních epizod, když v nových dílech Louieho tátu začal dabovat Bohdan Tůma (stylem šerifa Wigguma ze Simpsonových), už to nebylo ono. Mnoho hlášek a Louieho táta z toho dělají kvalitní zábavu i pro starší. ()

hhannie

Jednoznačně můj nejoblíbenější seriál na (již neexistujícím) Supermaxu. Hlášky Louieho a jeho otce mě vždycky rozsekaly. :-)) "Tati, zamaloval si i okna." "Nevadí, stejně by na tom slunci jeden zblbnul." "Někdo i ve stínu..." Jen škoda, že už seriál nikde nevysílají. ()

Wiikii

Né že bych tento seriál měl někdy opravdu hodně rád, ale když jsem byl malý a běžel v televizi, tak mě dokázal zaujmout. :) ..... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

O´Neill

Seriál na kterém jsem vyrustál, a rozhodně nejlepší animák s pořádnou dávkou humor! Konkurenci nemá ani v Simpsonech. „Jen tak ze zajímavosti, kolik ti za to auto nabízel?“ „Pět tisíc dolarů.“ „Pět tisíc?!“ „Ale tati, vždyť to auto miluješ!“ „Miluji i tvou matku, ale pět tisíc je pět tisíc!“ ()