Vždy věrný (TV film)

Semper Fi

Drama / Krátkometrážní

USA, 2001, 42 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• Pohrobek

Dá se to vidět v různých verzích - jako díl nerealizovaného seriálu, jako pilotní film nebo i televizní snímek. Podle toho se liší stopáž. (42 - 120 minut). Já jsem to zhlédl na NDR v německém znění o 84 minutách a měl jsem toho dost. Ultra stupidní blbost o americké námořní pěchotě bez myšlenky.(8.7.2005)

Příběh sleduje skupinu mladých kluků, kteří se rozhodnou, že se přihlásí do námořní pěchoty. V dosti vlastenecké atmosféře je tu zachycena píle a odhodlanost při tvrdém výcviku. Nic víc, nic míň. Heslo: Semper Fidelis!(27.1.2007)

• jitrnic

Propagandistická obskurnost, vedle níž i Chlapci a chlapi blednou závistí, Olověná vesta převrácená naruby, mimořádně uplakaný závěr zvyšuje šanci, že se přece jen jedná o parodii (s touto variantou jsem se nakonec ztotžnil a vyplývá z toho moje shovívavé hodnocení). Český dabing je ohyzdný.(6.2.2009)

• Grellenort

Stěžujete si na G.I.Jane? Tak se podívejte na tohle!(5.9.2004)