Fukssvansen

Komedie

Dánsko, 2001, 90 min

Håkan Lindhé

Jacob Groth

Tak jsem se zase dostal po delší době k filmu, u kterého se člověk nemusí do smíchu ani trošku nutit..ne jako u těch oplzlejch komedií, kde se amíci baví sprosťárnama a blitím. Severský způsob zábavy je sice poněkud výstřední, ale zato nepotřebuje být ani trochu vulgární. Thomas Bo Larsen je prvotřídní slizák! :))(15.2.2013)

Roztomilá kravinka s typickým severským humorem. Určitě to není pro každého.(5.11.2015)

opravdu bláznívá komedie, z které jsem byl ze začátku hodně zmatený. Všechny postavy jsou totiž mimo běžné normy a z toho vychází většina absurdních situací. Na konci jsem měl bohužel pocit, že postupně budované napětí nebylo využito, jak by se slušelo, ale na pěkné a zhulené 3 hvězdičky to má. Tahle fraška by snad mohla potěšit i náročnějšího diváka, ale pro každého to rozhodně není. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](26.12.2013)

Crazy komedie.(27.9.2005)

• dormouse

Lepší dvě hvězdy nebo horší tři. Opravdu hodně crazy. Netušený komediální talent Sidse Babett Knudsen.(31.5.2013)

• markyzgero

není všechno dánsko co se třpytí, občas něco skončí v piči.(29.5.2013)

• Pochtli

Vydržel jsem se na to koukat čtvrt hodiny, víc ani omylem. Dáni umějí i mnohem lepší kousky..(14.4.2014)