Nedívej se dolů (TV film)

Don't Look Down

Scénografie:

David Fischer

Kostýmy:

Carla Hetland

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• Lynn

Zklamání. To je první věc, která mě napadá při hodnocení tohoto filmu. Protože jsem si od námětu slibovala zajímavý film. A ono se z toho vyklubalo jedno velké nic. Začátek byla celkem nuda, první vražda taky mic moc. Nakonec jsem u toho usla. Možná je to dobře, protože jsem tak byla ochuzena o další filmový "zážitek".(5.2.2005)

A kurňa, čekla jsem něco o dost víc, ale to prostě dělalo to jméno Cravena. Ani čekal jsem strašidelný thriller, a ne nečetl jsem o čem ten film vlastně je, jen jsem se těšil že budu překvapen, no chvíli jsem čekal že ve filmu bude duch, ale nic. Film je jinak šíleně sterilní a připadámi to jako taková drsnější verze Harlequinek, navíc herci jsou tak šílený že to snad ani není možné. Zklamání.(18.10.2011)

• SOLOM.

Nedívej se dolů patří do kategorie filmů, které vás moc nevyděsí, ale spíše dokonale uspí. Najde se zde sice několik světlejších okamžiků a zajímavých chvilek, ale těch je zde jako šafránu. Scénář je sice zajímavý, ale jeho provedení je hodně slabé. Stejně tak i většina hereckých výkonů a samotných efektů. O mordech se zde spíše jen mluví, než aby jste je viděli na vlastní oči, pokud tedy nepočítám ten pád do propasti.(24.8.2010)

• Jiří K.

Nedívej se dolů, je to odpad.(5.2.2005)

Natěšení vystřídalo zklamání!(18.3.2017)

• lusa

A rovno do odpadu... že som ja chytila to dvd v stánku do ruky. Neskutočná NUDA, predvídateľné, ani neviem, čo bolo horšie...(12.11.2010)

• Scenixia

Začátek dobrý, ale jinak zřejmě nejde o můj šálek čaje. Po 30 minutách jsem to musela vypnout.(9.1.2011)

Tento film jsem coby jedno ze svých prvních thrillerů shlížel často jako malý " sokolík ". Tehdy jsem to žral jako nic, dnes, když už se ale na celý film dívám trochu jinak a s odstupem, vidím v tom jen jakýsi pokus o thrillerování. Jde prakticky o samá klišé a vcelku ohrané téma a provedení. Prakticky nic nového pod sluncem.(3.11.2009)

• Snakefinger

Nedívej se. Ani nahoru ani dolů. Odpad.(14.5.2011)