poster

Srdce a duše

 • USA

  Heart and Souls

 • Slovensko

  Zo srdca a z duše

Fantasy / Komedie

USA, 1993, 93 min

 • smerďakov
  ***

  Když občas neodmítnete sladké. Když neopovrhujete trochou romantiky se šťastným koncem. Pokud se rádi smějete. Budu pevně věřit, že v neděli v poledne čirou náhodou narazíte na tento kus a necháte se pobavit stejně dobře jako já. Příběh je prost zbytečných komplikací a sluší mu to. Opravdu jsem byl rád, že jsem zapnul TV.(5.2.2011)

 • Phobia
  ***

  Úsměvná rodinná moralitka o čtveřici duchů a chlapci/mladém muži pod jejich šmíráckým dohledem. Jako kulisa při práci to celkem ušlo a být třeba nemocná, umím si představit, že by sledování téhle nenáročné komedie mohlo trochu zpříjemnit den. Třetí hvězdičku sem plácnu s ohledem na slušné herecké obsazení. Snesitelný průměr na hodně nudné víkendové odpoledne. 55%(7.2.2011)

 • Mikita
  **

  Nevím, jak to chodí, ale neměli by mít duchové nějaké větší poslání, než zazpívat si před publikem či najít své děti? Duchařská rádoby komedie na mě bohužel nijak nezapůsobila, a to mám Roberta Downeyho moc ráda. Jakoby se mu ani nic hrát nechtělo, z jeho výrazu byla cítit znuděná odevzdanost, takže tento film nemělo co zachránit. Dvě hvězdy jsou za Robertovo "oživnutí", když se do něj převtělovali různí duchové.(7.3.2010)

 • Kryton
  ***

  Všechny 3 hvězdy jdou na účet Roberta Downeyho Jr. Ten s předvtělováním duchů udělal superpředstavení. Jinak je film klasický v duchařském ranku "rodinných" komedii. 4 duchové né jak píše Jenda doprovází celý život Roberta. Musím jim pomoct splnit poslední přání na Zemi, aby mohli jít do nebe. Jednorázová záležitost!(6.3.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Nic než další bezvýznamná duchařská komedie bohužel naprosto nic nepřinášející. K pobavení tu toho moc není, i když se hlavně Robert Downey jr. snaží seč může. Ano, jako jediný tu ve svém hereckém projevu vyniká, ale celkově pochmurnost dějství a vůbec celého zpracování nezachraňuje. Zpívaná místa spíše ruší a mnohé skopičiny duchů zavání až s trapností. Myšlenka námětu dobrá, ale podivně provedená. Jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout, má-li to být odpočinkový film nebo muzikál.(15.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace