Reklama

Reklama

Šéfem za pár minut

(pořad)
Publicistický
Česko, 2020, 26 min

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

VOD (1)

Obsahy(1)

Jak vařit chytře, abyste se nezruinovali? Jak vařit dobře, aby všem chutnalo? Buďte bez obav, je tady nový pořad Zdeňka Pohlreicha! Sledujte nás, protože i Vy se můžete stát Šéfem za pár minut! ... „Člověk by nikdy neměl rezignovat na to, co jí, protože i z jednoduchých surovin se dá vařit skromně, chytře a skvěle,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich nový koncept pořadu, který bude bavit nejen milovníky vysoké gastronomie, ale také ty, kteří musí denně nasytit rodinu – s ohledem na její rozpočet, ale také s pevně nasazenou laťkou kvality. Vracíme se zpátky ke kořenům, ke zdravému, chutnému a ekonomickému vaření z dostupných surovin, které zužitkujeme beze zbytku. To však ani v nejmenším neznamená ztrátu kvality či pestrosti. Zdeněk Pohlreich divákům ukáže, že i z obyčejných surovin se dají vytvořit neobyčejná jídla, a i gurmán si přijde na své. Hlavním mottem této série je „používat selský rozum“. A protože je třeba si život i trochu osladit, v každém díle Zdeněk povolá na pomoc odbornici na slovo vzatou – křehkou, krásnou a usměvavou cukrářku Ivetu Fabešovou. (TV Prima)

(více)

Recenze (8)

oskiii odpad!

všechny recenze uživatele

Mudrc Cecek je neuvěřitelný. Vaří, radí všem a všude, všemu rozumí, kritizuje, protiřečí si, vystupuje v estrádách, seriálech. Už chybí jen účet na Pornhubu a bude světový. Je to zkrátka “telebrita”… jak s Mr.Flekem nazývali Babicu a všichni se tomu smáli. Včetně kečupového krále Ivana Vodomrdského…pardon, Vodochodského. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pohlreich teď za koronavirové krize prodělává aji gatě, ale v televizi je stále žádaným zbožím a tak proč narychlo neudělat další pořad o vaření. Žrát se bude furt, obchody nikdy nezavřou, navíc Zdenda má za čepicí (a nejen tou kuchařskou), takže je to i poživatelné a navíc to má opět nečekaně „šéfa“ v názvu pořadu. Prostě klasický průměr, který neurazí. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele

Pohlreich v neoriginálním pořadu o vaření, kde vaří jakože doma z ihned dostupných surovin ( máte někdo doma rýžový ocet?) . Gastrooddechovka, která je neškodná, ale tři hvězdy dávám za ten trik jak krájet jednodušeji mrkev. ()

pulula 

všechny recenze uživatele

Pohodový pořad s fajn recepty. Někdy si však protiřečí. Ne všechny suroviny jsou pro každého ihned dostupné ( v 1.díle např. rýžový ocet nebo čerstvý koriandr) anebo si je zarytě konzervativní kuchaři prostě nechtějí pořídit. Myslím ale, že stojí za to dát Zdeňkovi a Ivetě šanci a něco z jejich receptů vyzkoušet. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama