poster

Špína z ulice (festivalový název)

 • USA

  Street Trash

 • Velká Británie

  Street Trash

Komedie / Horor

USA, 1987, 91 min (Director's cut: 90 min)

Režie:

James M. Muro

Scénář:

Roy Frumkes

Kamera:

David Sperling

Hudba:

Rick Ulfik

Producenti:

Roy Frumkes

Střih:

Dennis Werner

Scénografie:

Robert Marcucci

Kostýmy:

Michele Leifer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  **

  Ani horor ani komédia. Problémom je, že na horor sa tam príliš málo zaoberá o tekutinu Viper a medzi prvým a druhým rozpadom je to 50minutový nezáživný, ukecaný a nevtipný pohľad do života bezďákov na vrakovisku, možno okrem pohadzovania odrezaného penisu. Splatter scény sú podarené, ale sú všetko možné len nie krvavé.(27.10.2008)

 • darkrobyk
  ****

  Zpočátku jsem měl pocit, že tenhle snímek nesahá produkci Troma ani po kolena. Naštěstí se v závěru rozjel. Oběti podivného alkoholu se nejen báječně roztékaly, ale i rozkošně vybuchovaly, až létaly vnitřnosti, doprovázené gejzíry krve a rozličných barevných tekutin, s kusy masa do všech stran. Chlapi se mezi sebou mlátí hlava nehlava, někteří na své oběti močí, jiní je pozvracejí... A házená s utrženým penisem byla rovněž vtipná. Celý film mohl mít samozřejmě větší spád i více šílených nápadů, ale posledních 20 minut za to stálo. Plynová bomba pak byla jen milou třešničkou na rozteklém dortu...(29.10.2014)

 • LION-MR.T
  *****

  Nesnáším,když každej lehce krvavější film se přirovnává k Živým mrtvím nebo k Vesmýrným kanibalům,to je vlastně taky to jediný co se Jacksonovi podařilo natočit. Jediné krvavé efekty jsou,kdy se bezdomovci rozpouštějí po vypití záhadného alkoholu nalazeného uvnitř obchodu. A to mě asi sere nejvíce,nevím vůbec odkuď se to svinstvo vzalo a co to bylo vlastně zač. Nesmírně vůlgární tolik sprostých slov na začátek během úvodních titulků by nedal ani Tarantino,ikdyž je fakt,že ten umí vždycky překvapit,u mě le většinou nemile. Zpátky k Street Trash,vulgarismy,lehká vulgarisma,dobrá scéna s utrženým penisem se,kterým si ostatní bezdomovci hrají fotbal. Polda Bill má skvělou postavu a pere se dobře i snožem v zádech,ale předchozí rvačka se zabijákem je opravdu děsná. Street Trash se opravdu těžko označuje za žánr. Horor,komedie,drama,triller,samoúčelná úchylárna,netočila to,ale Troma,která je expert na bezduché vymíchání mozků hektolitry krve a oplzlostmi. Nebejt té bezduché zápletky s tím chlastem dalo by se to hodnotit jako nějaké drama,ale hudba,pěkné syntězáčky se mi moc líbily,já dávám za pět hvězdiček.(14.12.2007)

 • Campbell
  ****

  Náhodou naprosto parádní béčko které dokonale vystihuje to co má Troma, a mnohokrát jí i cituje. A při tom to Troma není. Nečekal jsem zázrak a ani jsem se na film nijak moc netěšil, ale dostal jsem fakt parádní podívanou na kterou se sem tam občas velmi rád podívám. Ale ted zápory kterých moc není prvním je že film ke konci začíná trochu nudit, a lehce se opakovat. A hudba za moc teda nestojí. A to jsou všechny zápory který bych vyjmenoval ted pozitiva a to je jak jsem říkal parádní sliz a gore efekty. Rozpadající se člověk je fakt pěknej efekt a já byl díky tomu k televizi naprosto přilepenej. A to nemluvím o dokonalém hereckém obsazení. Je naprosto odporné a ty postavy jsou nechutné a to je právě to proč jsem si je hned oblíbil, s takovouhle spodinou bych nechtěl mít nic společného ale do filmu zapadly bravůrně. Gore jak jsem zmínil je parádní. A když k tomu je přidána sem tam humorná scéna(scéna s uřízlým penisem je nezapomenutelná)tak to dostane neuvěřitelný grády. Tohle je prostě filmovej trash jak má být.(1.5.2012)

 • Ruut
  ****

  Námět filmu a jepo pověst slibují nevšední a originalní zážitek. No je to trochu nafouknutá bublina. Zas tak skvělý film to není. Na Braindead nebo Evil Dead to rozhodně nemá. Krvavých scén bylo celkem pomálu. Vlastně se to pořádně rozjelo až ke konci. Ale když už tam na nějakou splatter akci dojde, tak to stojí za to!!! A ani hluchých míst moc není, když se nekoná zrovna žádné gore, tak přijdou na řadu scénky ze života bezdomovců. A to jse něco. Znáto to když banda zlounů vezme nějakému šprtovi třeba knížku a hážou si s ní mezi sebou a nebožákovi ji nechtějí vrátit? Tak tady je něco podobného. Jen místo knihy jde o urvaný penis. Street Trash bych přirovnal k lepším TROMA filmům. Tentokrát dávám slabší 4 hvězdičky.(3.7.2006)

 • - Film bol zakázaný v Singapure. (Paldiny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace