Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ona píše volební proslovy pro jednoho z kandidátů demokratů. On dělá tutéž práci pro opozici. V jedné lékárně se seznamují... V jednom autě se milují... A ve volební kampani se nenávidí. Skvělá komedie s Michaelem Keatonem (Batman) a Geenou Davis (Thelma & Louise). (Warner Home Video CZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Hezké a vtipné. Hezké díky Geeně Davisové;) a vtipné obzvlášť v první půli díky konfrontacím obou hlavních představitelů. Ale ničeho výjimečného kromě nesympatického Christophera Reevea se nedočkáte... ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Díky sympatické hlavní dvojici (zvláště díky Geeně Davisové a jejímu krásnému úsměvu), přiměřenému množství úsměvných a vtipných situací s lehkým humorem, se mi stalo sledování tohoto filmu velmi příjemným zážitkem. Celý film byl zakončen (jak jinak, že:) happyendem, který mi přišel místy přehnaný, avšak nemohl zkazit můj celkový dojem z filmu. ()

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Když koukám na hodnocení ostatních, ani se mi nechce uvěřit, že to je pravda. Tenhle film je naprostá katastrofa ... Na začátku to ještě celkem jde, ale pak to jde víc a víc z kopce. Nebýt mých oblíbených herců, ani to nedokoukám do konce. Možná to ani za ty dvě hvězdy nestojí, ale já je přece jen dám, i když jsou hoodně odřený. A konec byl taky hroznej, šílená Amerika, to fakt nemusim. ()

Brouk 

všechny recenze uživatele

Překvapení pondělního večera 8.12.08... jak mně mohl tento filmík uniknout? Hledal jsem, čím bych se večer uspal něco tak na 20 minut a hle... čejtý number one mi naservírovala tento film... No a jak to dopadlo? žádných 20 minut a zívačka... knedlil jsem poctivě až do konce filmu a usnul jsem s očištěnou hlavou a spocitem nepromarněného času, který jsem věnoval tomuto snímku... to je dost originální poklona, ale poklona... :-) ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama