poster

Bez řečí

 • USA

  Speechless

 • Slovensko

  Len nestratiť reč

Komedie / Romantický

USA, 1994, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  ***

  Překvapení pondělního večera 8.12.08... jak mně mohl tento filmík uniknout? Hledal jsem, čím bych se večer uspal něco tak na 20 minut a hle... čejtý number one mi naservírovala tento film... No a jak to dopadlo? žádných 20 minut a zívačka... knedlil jsem poctivě až do konce filmu a usnul jsem s očištěnou hlavou a spocitem nepromarněného času, který jsem věnoval tomuto snímku... to je dost originální poklona, ale poklona... :-)(9.12.2008)

 • Aluska88
  ***

  Díky sympatické hlavní dvojici (zvláště díky Geeně Davisové a jejímu krásnému úsměvu), přiměřenému množství úsměvných a vtipných situací s lehkým humorem, se mi stalo sledování tohoto filmu velmi příjemným zážitkem. Celý film byl zakončen (jak jinak, že:) happyendem, který mi přišel místy přehnaný, avšak nemohl zkazit můj celkový dojem z filmu.(9.12.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,667,959Tržby Celosvetovo $-(16.3.2010)

 • Kamca_
  **

  Když koukám na hodnocení ostatních, ani se mi nechce uvěřit, že to je pravda. Tenhle film je naprostá katastrofa ... Na začátku to ještě celkem jde, ale pak to jde víc a víc z kopce. Nebýt mých oblíbených herců, ani to nedokoukám do konce. Možná to ani za ty dvě hvězdy nestojí, ale já je přece jen dám, i když jsou hoodně odřený. A konec byl taky hroznej, šílená Amerika, to fakt nemusim.(8.12.2008)

 • Gemini
  ***

  Hezké a vtipné. Hezké díky Geeně Davisové;) a vtipné obzvlášť v první půli díky konfrontacím obou hlavních představitelů. Ale ničeho výjimečného kromě nesympatického Christophera Reevea se nedočkáte...(28.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace