poster

Novinová četa

 • USA

  The Paper Brigade

Akční / Dobrodružný / Drama / Komedie

USA, 1996, 90 min

Režie:

Blair Treu

Kamera:

Brian Sullivan

Hudba:

Ray Colcord

Střih:

David Blangsted

Scénografie:

Mark Hofeling
(další profese)
 • freddy
  ***

  Pro dospívajícího chlapce může být stěhování z velkého města do maloměsta docela opruz. Ale stačí, aby potkal v nákupáku pohlednou slečnu a hned zapomene na všechny zápory stěhování a špatná nálada je pryč. A když se ještě k tomu seznámí s několika dalšími prima kluky, tak zjistí, že už by asi ani jinde žít nechtěl. A já se musím přiznat, že jsem hlavnímu hrdinovi docela záviděl prostředí, kam se přistěhoval, a záviděl jsem mu docela i tu rozvážku novin, kdybych vyrůstal ve Spojených státech, tak se přiznám, že bych asi neodolal a noviny rozvážel taky. Pokud od tohoto filmu čekáte jen nenáročnou a neškodnou podívanou cílenou především na dětské publikum, tak vám čas s filmem strávený uteče stejně příjemně jako mně a bude se vám to líbit. Ale je samozřejmě zapotřebí mít kladný vztah k rodinným filmům. Pokud však čekáte nějaký originální a nezapomenutelný film, ve kterém bude padat jedna hláška za druhou, tak se raději tomuto filmu vyhněte. Já mám pro filmy tohoto typu velkou slabost a rád se přiznám, že s výsledkem jsem byl maximálně spokojený a film mě ani neměl šanci začít nudit, prostě jsem si to perfektně užil a to je z mého pohledu to hlavní. Celkově tedy film vnímám jako mírný nadprůměr, je to někde mezi třema a čtyřma hvězdama, v tomto případě ale uděluji ty tři hvězdy, protože to tak cítím.(12.7.2010)

 • 5150
  ***

  Příjemně pohodová komedie, které nechybí hlášky, akce a sympatické herecké obsazení. Z něho stojí za pochvalu zejména představitel hlavní dětské role Kyle Howard a také Robert Englund v tentokrát "bláznivé" - kladné roli.(21.1.2008)

 • L_A_D_A_S
  *****

  Sice variace na sám doma ale i tak je to film mého dětsví!(14.2.2014)

 • LordSnape
  ***

  Klasický film průměrného střihu pro celou rodinu.(7.2.2008)

 • hygienik
  **

  Novinová čata je pre mňa síce najslabším ohnivkom reťaze režisérky Blair Treu, ale jej filmy mám už od pradávna rád. Sú veľmi milé. Obdivujem jej schopnosť točiť ako pre chalanov tak pre dievčatá a vôbec mi nevadí, že to boli infantilné gýče. Majú v sebe typickú atmosféru stredostavovského detstva prežitého v 90. rokoch a rodinné hodnoty. Je škoda, že dnes sú rodinné filmy už prevažne animáky alebo sci-fička.(3.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace