• Dale

Vidieť kovboja černocha v nejakom westerne je veľmi výnimočné, preto sa do tohto Peebles dal, aby ukázal, že aj oni boli súčasťou divokého západu. Len by si to zaslúžilo podstatne lepší scenár, lebo toto bolo neskutočne predvídateľné a preplnené klišé nad únosnú mieru. Tak sa mi zdá, že na jedinou vecou, na ktorú sa Peebles sústredil, bolo, aby pôsobil vo filme strašne cool a zvyšok mal na háku. Také vsuvky s kukluxklanom boli skôr na smiech a vznikol úplne zbytočný film. Čerešnička bol záver (POZOR SPOILER) so vzkrieseným prepichnutým Zaneom a chlapcom, ktorý náhodou šiel okolo s nabitými koltmi... Ešteže Quentin ukázal, ako sa robí černošský western.(29.6.2015)

Na dobu vzniku to není úplně zlé..(1.1.2014)

Douglasova Posse (PATROLA) je trochu iná káva, predovšetkým biela :-). Napriek tomu ani toto nie je zlé. Čersnošská téma poteší (príbeh rozpráva Woody Strode z VTEDY NA ZÁPADE), pár scén je slušných. Najväčšia škoda je, že Banda nie je príliš dobre režírovaná. Aj spomedzi moderných westernov (MLADÉ PUŠKY, TEXASKÍ RANGERI, DOLÁR ZA MŔTVEHO) ide jeden z tých slabšie natočených. Stále však ide o film, ktorý sa snaží kráčať svojou cestou a má svoje čaro...(1.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $18,289,763Tržby Celosvetovo $18,400,000(16.5.2009)

• kingik

Černošský western tu dlouho nebyl a nebude. Nicméně, mě jeho zpracování nijak neoslnilo. Herci byli slibní a snažili se, ale nějak tomu scházelo tempo a větší dramatická linka. Prostě celkem nuda.(21.2.2009)