Od poslední Battle Royale, která skončila ne úplně podle pravidel, už uplynuly tři roky. Shuya Nanahara a Noriko Nakagawa byli stíháni pro vraždu učitele a porušení několika zákonů, tyhle prohřešky však dávno vybledly tváří v tvář jejich dalším činům. Nanahara totiž založil hnutí odporu a vyhlásil válku všem dospělým. Pravidelně přes internet vysílá do počítačů japonské mládeže svá poselství, často doplněná teroristickými útoky. Nanaharova armáda, složená většinou ze sirotků a dorostenců oddaných jeho věci, se tak rázem dostává na přední stránky novin a do zaměřovače samotné vlády. (oficiální text distributora)

mpet

Kde se vzalo, tu se vzalo, ono se to spíš vypařilo!!! Skvělí filmový zážitek, který přinesla první Battle Royale, trochu, vlastně docela dost kazí toto pokračování. Už to nemá tu správnou atmosféru a šmrnc. Je pochopitelné, že dosáhnout laťky, jaká byla utvořena prvním dílem, je poměrně těžké, ale takový pokles jsem nečekal. Moje hodnocení je asi dost ovlivněno tím, že jsem Battle Royale II. porovnával pořád s jedničkou. A i proto hodnotím, tak jak hodnotím a to pouze dvěma hvězdičkama. ()

McMerkurion odpad!

... jestli jedničku jsem dokoukal, tak tohle na dvakrát, zde se tvůrci vyřádili - co se snažili zlepšit na "kečupových" scénách, tak dorazili střihem,by mě zajímalo, na čem kameraman jede, tahle se to nedá natočit ani s Alzheimerem ... ()

mdf

Už o hodně slabší než první díl. Píše se rok 2001 a po 18 letech natočila Korea serii Hra na oliheň, která měla taky velikou sledovanost. ()