Historie Rock 'n' Rollu 3: Britská invaze, americký protiútok (TV film)

The History of Rock 'N' Roll, Vol. 3

Britain Invades, America Fights Back

Dokumentární / Hudební / Historický

USA, 1995, 60 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• Carthorias

Myslím že jsem ještě nikde neviděl tak lahodný výběr jmen pod kolonkou Hrají(1.3.2013)

Part three - Britain Invades, America Fights Back- respektíve keď Británia vládla svetu.:) V prvej polovici šesťdesiatych rokov sa The Beatles podarilo dobiť Ameriku, čo malo za následok obrovský export tých najlepších britských kapiel za veľkú mláku. Okrem nich sa ale dokument venuje aj pokusom o US odpoveď. Je zaujímavé, že a napriek tomu, že toto obdobie v hudbe patrí medzi moje úplne najobľúbenejšie, dávam "len" 4*. Vedela by som si ho totiž predstaviť spracované aj podrobnejšie. Nj, som asi náročná. :)(23.5.2011)

Jsem jen velmi rád, že tvůrcům tohoto seriálu se nepodařilo z historie vymazat tak nevýznamnou skupinu pro rockovou muziku jako jsou The Beatles, jak se to již povedlo v podobném americkém dokumentu Sedm epoch rocku.(23.11.2012)