Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šéfka prezidentské ochranky, Alex McGregorová, se chystá se svým manželem Grantem na líbánky do Mexika. V důstojnickém klubu ve Fort Greenu v Oregonu vybuchne bomba, nastražená dvěma teroristy. Prezident Spojených států, Jonathan Hayes, se vydává na místo neštěstí, aby vzdal poctu obětem útoku. V průběhu čestné salvy je však prezident postřelen a v kritickém stavu přepraven do portlandské nemocnice. Zatímco prezident bojuje o život, agentka McGregorová a její tým pátrají po pachatelích. Na místo činu přijíždí i Grant, manžel Alex, a také výborný stopař (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Prvni a snad posledni vystrel doufejme tyto radobyakcni filmy s ucasti drsnacky z prezidentsky ochrany sou opravdu hrozny skoda slov... ()

monolog odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle film je odpad už jen kvůli tomu, že šéfka prezidentské ochranky byla již minimálně jednou zraněná (v předchozí části s názvem Prezidentova dcera). A to v Americe znamená, že již dál v prezidentově ochrance být nemůže, takže ji šoupnou na nějaký jiný teplý místečko k papírům. Děj? Klasická nula nula nic. Neříkám to rád, ale děda Hemingway se v hrobě otáčí kolem všech čtyř os (včetně časové) a ten svůj bílej plnovous už musí mít přímo vyškubanej. Zábavný to sice trochem je, ale čloěk si nezapamatuje nic ani do dalšího dne. V čem se mi první díl celkem líbil, v tom mě tenhle ještě víc odpuzuje. Vidět by to asi člověk měl, aby si udělal vlastní obrázek, ale rozhodně ne víc jak jednou za pár let. Jindy Teď jsem se dozvěděl, že to je dokonce třetí díl. Akorát v tom druhým (Hlavní cíl) ji nehrála Mariel, ale Darryl Hannah. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama