První výstřel (TV film)

Prvý výstrel

Akční

Kanada / USA, 2002, 92 min

• monolog

Tenhle film je odpad už jen kvůli tomu, že šéfka prezidentské ochranky byla již minimálně jednou zraněná (v předchozí části s názvem Prezidentova dcera). A to v Americe znamená, že již dál v prezidentově ochrance být nemůže, takže ji šoupnou na nějaký jiný teplý místečko k papírům. Děj? Klasická nula nula nic. Neříkám to rád, ale děda Hemingway se v hrobě otáčí kolem všech čtyř os (včetně časové) a ten svůj bílej plnovous už musí mít přímo vyškubanej. Zábavný to sice trochem je, ale čloěk si nezapamatuje nic ani do dalšího dne. V čem se mi první díl celkem líbil, v tom mě tenhle ještě víc odpuzuje. Vidět by to asi člověk měl, aby si udělal vlastní obrázek, ale rozhodně ne víc jak jednou za pár let. Jindy Teď jsem se dozvěděl, že to je dokonce třetí díl. Akorát v tom druhým (Hlavní cíl) ji nehrála Mariel, ale Darryl Hannah.(23.2.2006)

• Wacoslav1

Prvni a snad posledni vystrel doufejme tyto radobyakcni filmy s ucasti drsnacky z prezidentsky ochrany sou opravdu hrozny skoda slov...(20.12.2011)

• Terva

První výstřel je televizní akční film, který se prostřílel až skoro k odpadu. Tím skoro myslím, že za tuto osobu http://www.osobnosti.cz/michelle-harrison.php dám jednu *.(21.5.2011)