Reklama

Reklama

Hádanky s písničkou

(pořad)
všechny plakáty
Hudební / Zábavný
Československo, 1979, ? x 24-38 min

Účinkují:

Milan Hein (moderátor), Dana Matějková (moderátor), Antonín Procházka (moderátor), Libor Žídek (moderátor), Renée Nachtigallová (moderátor), Milan Dufek (moderátor), Antonín Hájek (moderátor), Jiří Veisser (moderátor), Jan Vančura (moderátor), Mirek Řihošek (moderátor), Jarka Hadrabová (moderátor), Jiří Kaftan (moderátor), Josef Pehr (moderátor) (více)

Obsahy(1)

Od sklonku 70. let téměř po celou dekádu se na obrazovky televize vracel oblíbený hudební pořad, který propojoval pásmo písniček se soutěží pro diváky. Jeho průvodci uváděli jednotlivé písničky populárních interpretů otázkami, na něž hledali diváci sami odpověď v hudebních klipech. Zapojte se do hry po několika desetiletích i vy a zkuste uhodnout tajenku. (Česká televize)

(více)

Recenze (1)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Zajímavá recyklace již natočených písničkových poloklipů. 1) Tento svérázně bizarní, ale nikoli nezajímavý projekt umožnil další existenci songům, o kterých jsem v mnoha případech ani netušil, že vůbec existovaly._____ 2) Vadí mi mizerný zvuk osekaný o výšky i basy. ()

Zajímavosti (2)

  • Na konci 43. epizody se v adrese Československé televize nachází překlep – namísto „Jindřišské“ ulice je uvedena ulice „Jinřišská“. (David7)
  • V 17. epizodě je na konci pořadu doplňovačka otočena vzhůru nohama. (David7)

Reklama

Reklama