Reklama

Reklama

Paranormal

(seriál)
  • Egypt Paranormal (více)
všechny plakáty

Epizody(6)

Obsahy(1)

Skeptický hematolog zažije sérii nevysvětlitelných událostí a proti svojí vůli se stává nepostradatelným účastníkem vyšetřování paranormálních jevů. (Netflix)

Recenze (12)

DarkDemon 

všechny recenze uživatele

Nová cílovka pro Netflix, hodlá prý skórovat i u arabského publika. Pochopitelné, je tam možnost získat si velký počet zákazníků, fanoušků i solidní zisk. Když se vybere kvalitní předloha a přidají slušní herci, mělo by to fungovat. Ze zvědavosti jsem do toho šel a nemůžu napsat, že by mě to nějak zklamalo. Nic extra jsem od toho nečekal, i když o knižní předloze jsem slyšel chválu a dostal jsem něco lepšího, než to co se vyrábí u nás (čest pár výjimkám). ________ Retro vzhled - rozhodně super, žádná přeplácaná leštěnka plná product placementu. Hlavní hrdina - nevrlý samotářský smolař s velkým štěstím na krásné dámy a magnet na katastrofy. Herecké výkony - nic extra, ale solidní. Triky - tak to bych moc neřešil, tam se mi zdá drobet šetřili. Horor - vůbec ne, drama a fantasy to ano. ________ Zajímavá záležitost, ale nic by se nestalo kdybych to neviděl. Užil jsem si tu ušmudlanost i stará auta, příběh samotný bohužel moc nezaujal. Co mne opravdu potěšilo, že tam nikdo nijak neopruzoval s islámem. Pokud bude další řada asi ji sjedu, nevím co od toho dál čekat. Pravděpodobně dám ještě šanci i nějakému dalšímu pro-arabskému projektu. ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moc jsem od toho nečekal, ale na konec jsem opravdu mile překvapen. Tahle exkurze do Egypta se docela povedla a je nám naservírována docela zajímavě podaná duchařina s přídavkem. Místy to je opravdu atmosférické, ale bejt tam méně Digi triků, tak by to bylo ještě lepší. V každém případě se jedná o slušnou podívanou a jasný nadprůměr a fandům ne jednoduchých hororů by to rozhodně nemělo uniknout. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Egyptský seriál „Paranormal“, respektive jeho první sezóna, ukazuje, že i v arabském světě mohou vzniknout velmi zajímavé horory, i když to rozhodně není oblast, odkud bychom jich dostávali nějak mnoho. Místy je seriál trochu překombinovaný a chtělo by to trochu méně počítačových efektů, ale hrůzu s dalšími emocemi se tu daří propojit způsobem, který z mého pohledu funguje. ()

qxkamo 

všechny recenze uživatele

Seriál som si vybral iba podľa názvu a až po začiatku pozerania som zistil, že je to egyptská kinematografia. Milo ma prekvapilo celkové spracovanie, ale možno to bol len predsudok. Hlavná postava plná sarkazmu mi absolútne sadla, de facto ona ma pri pozeraní najviac zaujímala ako sa vedela vysporiadať s rôznymi situáciami, keďže vizuálne efekty rokov 90tych značne zosmiešňovali celé hororové genius loci. Myslím si, že Ahmeda Amina uvidíme v nejakej zaujímavej úlohe aj v US. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Netflix to skúša aj s egyptskou produkciou. Ale ako vôbec to nebolo zlé, niektoré časti mali slušnú atmosféru a ani by vás nenapadlo že je to z Egypta. Samozrejme mytológia a hlavný herec je jasný. Ale tých 6 dielov sa dalo. Epizódy mohli byť kratšie lebo niektoré pasáže nudili. Celkovo ale priemerný seriál na jeden podvečer. Je aj pekné že som jednotlivým epizodám dodal percentové hodnotenie. 3* ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Děj seriálu je zasazený do 60. let 20. století. (fanda124)

Reklama

Reklama