Série(2) / Epizody(18)

Romulus se odehrává v osmém století před naším letopočtem. Podél břehů Tibery se rozprostírá primitivní a brutální svět, v němž o osudu člověka rozhoduje nemilosrdná moc přírody a bohů. Seriál je natočen v archaické latině a vypráví příběh tohoto světa nahlížený z pohledu tří lidí poznamenaných smrtí, osamělostí a násilím – jsou to Iemos, Wiros a mladá vestálka Ilia. Zatímco se tito muži a ženy učí, jak získat kontrolu nad vlastním životem, místo aby nečinně snášeli nevyzpytatelné rozmary osudu, přijímá divoká a ochranitelská ženská postava vůdčí úlohu při formování nové společnosti - a pokládá základy jedné z největších říší všech dob. Historické drama vypráví epický příběh o původu Říma tak, jak jej dosud neznáme. (HBO Europe)

Recenze uživatele ezop1012 k tomuto seriálu (1)

Romulus (2020)

Prvé dve časti veľmi dobre, charakter postáv veľmi dobrý, vyzerá to ako druhy Rím, avšak ďalej už je to len sračka, áno ešte raz napíšem sračka. Je mi záhadou, čo sa stalo po druhej časti, ale kleslo to až na odpad, jedna hviezdička je za už spomenuté prvé dve časti ()