Haunting of the Mary Celeste

Rachel (Emily Swallow), starostlivá badatelka, a její tým vyrážejí na moře dokázat, že zmizení rodiny a posádky z obchodní lodi bylo z důvodů souvisejících s nadpřirozenem. Její teorie, že z Mary Celeste zmizeli do „trhliny“ mezi dimenzemi, se ukazuje jako pravdivá, když se loď porouchá a její posádka začíná jeden po druhém mizet. (noelcoward73)

Aceboris

Skupinka troch nadšencov na čele s Rachel ( Emily Swallow ) sa pokúšajú zistiť čo sa stalo s loďou Merry Celeste , ktorá sa záhadne stratila zo svojou posádkou na mori . Teória je , že mohla zmyznut v nejakej časovej diere, alebo v niečom obdobnom. Rachel si je istá , že tá loď niekde je , pretože keď zavrie oči , alebo spí zjavuje sa jej posádka a počuje zvuky . Rozhodne sa preto po nej pátrať , nájme si loď vydajú sa na cestu , už to vyzerá na neúspech keď zrazu uprostred noci zhasnú motory na lodi a začnú sa diať zvláštne veci. ------- Myslel som si , že to bude niečo na štýl Loď Duchov preto som sa na to aj tešil , ten film nebol nejak výnimočný , ale páčil sa mi námet. No tu sa báť nebudete vôbec , nejasné okolnosti záhad , kde je kto a prečo zmyzol a vlastne ako tu nehľadajte. Film Vám potom ponúka akože vysvetlenie , ktoré však nieje ako celý film vôbec jasné. Nesympatický herci a žalostná hudba to celé len umocňuje. Za mňa veľmi slabý horor 2/10 ()