poster

Základní instinkt

 • USA

  Basic Instinct

 • Francie

  Basic Instinct

 • Slovensko

  Základný inštinkt

Thriller / Mysteriózní / Erotický / Drama / Romantický

USA / Francie, 1992, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ****

  Mrazivý, elektrizujúci, erotický, kriminálny thriller v hlavných úlohách s hviezdným Michaelom Douglasom a neodolateľnou Sharon Stone. Nikdy nezabudnem na scénu, kde pri výsluchu pred komisiou detektívou, ladne preloží nohu cez nohu a pritom na kratučký okamih odhalí svoje lono, svoju svätyňu vášne. Sharon Stonová bola v deväťdesiatých rokoch minulého storočia najväčšia sexica v Hollywoode. Bola na vrchole slávy, v životnej forme a Michael Douglas jej tu výborne sekundoval. "Základný inštinkt", spoločne so Scorseseho "Casinom", patrí medzi jej najvýraznejšie filmy. ****(11.11.2010)

 • Faidra
  ****

  Klasika, se kterou zůstane Sharon svázaná navěky věků, což se bohužel pokusila dokázat nedávným pokračováním. Zde ale září v plné formě stejně jako nablýskaný sekáček na led. Pro leckoho to asi bude důkaz mojí ujetosti, ale pro mě je důkazem síly tohohle dílka, že jsem i já přemýšlela o tom, jak to bylo s kalhotkami u výslechové scény.(5.7.2007)

 • petaspur
  *****

  Spisovatelka Catherine Tramellová ráda ve svých knihách popisuje vraždy, které se následně v její blízkosti stanou. Teď zrovna zemřel jeden šťastlivec při koitu a policie už marně zkouší svoje osvědčené triky na provokující spisovatelku. Catherine svými svůdnými křivkami neomylně začíná dráždit detektiva Currana, který se od ní brzy rád nechá tahat za nos, fusekli i penis. Curran je samozřejmě spokojený se sexuálními hrátkami s neukojitelnou bisexuální nymfomankou, ale její nový román, o zamilovaném poldovi zavražděném svým "blonďatým sluncem v šedi všedního dne", ho trochu znervózňuje. Nezbývá než si vzít sekáček na led, dlouhou šálu a se sexuálními schopnostmi jednoho typu hlodavců, který miluje kopulaci v korunách stromů, chvátat k zářivé budoucnosti.(3.9.2009)

 • Rocky62
  ****

  Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších parket, na které si vždy rád zatančím a pokud je mojí partnerkou krásná Sharon Stone, tak je nespokojenost vyloučena. Napětí je tu brilantně zamixováno do erotických scén a Míša Douglasů se pro tyhle role narodil. Hudbu rovněž složil zkušený génius. Poctivá ostrá filmařina a výtečné ztvárnění o síle ženské přitažlivosti. 85%(26.4.2009)

 • Lynn
  *****

  Naprosto výborný thriller nabitý erotikou. Již tak hustá atmosféra, která prostupuje filmem od začátku až do konce, je navíc podpořena vynikající hudbou, ze které pořádně mrazí v zádech. Základní instinkt nestačí vidět jednou, já osobně jsem ho viděla nejméně 3-krát, a stále mě neomrzel. Vůbec nejgeniálnější je závěr - vlatně doteď nevím, kdo je opravdový vrah. Asi se půjdu podívat znova....(20.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace