Lupin - Série 2 (2021) (série)

7. kapitola (S02E02)

(epizoda)
Drama / Krimi / Mysteriózní
Francie / USA, 2021, 44 min

Ludovic Bernard

Předloha:

Maurice Leblanc (kniha)

George Kay

Hubert se domluví s Dumontem a nachystá na Assana, který je o krok napřed, nebezpečnou past. Na Hubertovy dveře pak zaklepe Claire. (Netflix)

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Klasický mustr toho, komu a čemu může nejen hlavní hrdina, ale i samotný divák věřit a komu a čemu radši ne. Já ale nejsem nijak zběhlý v předvídání děje a radši si ty i sebemíň šokující momenty dost užívám. ()

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príbeh: Assan zistí že Raul žije a za každú cenu ho musí dostať z Pellegriniho dosahu. Prevedenie: Konečne sa dostávame opäť späť na nôtu zlodeja gentlemana, a nastávajú veľmi zaujímavé a premyslené zvraty. Toto je ten dôvod prečo som seriál začal pozerať. 89% ()

pistik odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nesympaticky serial, nesympaticky diel, nesympaticki herci. Najlepsie by bolo keby sa vsetci protagonisti mocno opili, sadli do auta a namierili si to rovno do Seiny. Aspon by serial skoncil druhym dielom a nemuseli sme sa bat, co sa zhovadi v dalsich dieloch ()

BIG.NINE.CF odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tragikomedie pokračuje. Spoiler! Typek sedí v Audi, urve vnitřní zpětné zrcátko, nakonec rozbije boční spolujezdcovo okýnko. Zachrání kluka z hořícího auta, vrátí se do Audi a odjíždí. V Audi je zrcátko zpátky a okýnko netknuté. Kolegyni, která mu jela na pomoc, tak nedá vůbec vědět a ještě se minou na cestě a nikdo nezastaví. Do toho Lupin po směšném souboji v prvním díle záhadně spacifikuje policajta na záchodě a ještě uteče zbytečně přes střechu 🤣🤣🤣 Jako vážně?! Dál už nebudu ani pokračovat... ()