silentname

Záver "Deliver By Christmas" trošku filmu ubral body. A zhodnotila to rovnako aj moja manželka, pre ktoré sú tieto filmy oveľa zaujímavejšie než pre mňa. A pritom stačilo málo na to, aby sa to celé zafixovalo. Film mal celú dobu trošku "You´ve Got Mail" feeling a myslím si, že mohol v tom štýle ostať až do konca. Miesto toho je potrebné urobiť niečo trošku iné. A podľa mňa to nefunguje tak dobre ako mohlo. Ale ako je na tom zvyšok filmu? Popravde sa tu dočkáme typických Hallmark momentiek. Skúste sledovať viac týchto filmov a objavíte tam veľké množstvo paralel. Opäť má hlavná hrdinka na sebe červený kabát (alebo sveter). Opäť máme rozsvecovanie stromčeka. Opäť sa dočkáme veľkého množstva vianočných skladieb. Všetko to, čo máme asi na týchto filmoch aj radi. A pravdou je, že sa na niektoré momentky občas už aj teším. Minimálne, aby som si povedal - "a je to tu zas". Romanca medzi hlavnými hrdinami je teraz trošku iná, nakoľko je to skôr láska cez telefón a nemajú spolu toľko momentov. Dáva to filmu trošku iný feeling. A je to fajn. Keby na konci nespravili to, čo reálne do toho dali, tak by som filmu pridal bod a mohol ísť do B-ratingov. Takto ale ostáva o stupienok nižšie. Uvidíme čo príde ďalej. Hodnotenie: C+ ()