Keď jej dospievajúca dcéra Chloé utečie z domu, Jeanne sa okamžite obráti na políciu. Z ich reakcie je však sklamaná. Vo Francúzsku každý deň zaznamenajú viac ako 150 mladých ľudí, ktorí utiekli z domu. Dospievajúce dievča na úteku tak pre políciu nie je prioritou a Jeanne pri pátraní po dcére musí sa spoliehať len sama na seba. Až počas neho postupne zisťuje, ako málo už svoju dcéru poznala a ako si ani nevšimla, kedy sa začali jedna druhej odcudzovať. Trápi sa otázkou, ako mohla situáciu nechať zájsť tak ďaleko a aká je vlastne matka? (RTVS)

Arsenal83

Na filme je najlepšia informácia na záver. 150 detí denne vo Francúzsku, teda Euroafrike, ujde z domu. A tretina sa už nevráti resp. nenájde. Toľko zaujímavosť. Inak ma film vyslovene sral a to v dvoch rovinách. Hyperhysterická matka. Tá asi polovicu času nerobí nič len ziape na každého ako pomätená. Už keď aj chcem hrať utrápenú matku, tak týmto herectvom to Valérie Karsenti posunula do roviny choromyseľnosti a vôbec som jej nefandil. Druhá rovina je postoj Francúzska ako štátu. Stratí sa 14-ročné dievča, polícia to nemusí riešiť, pokiaľ nemala dokázateľne samovražedné sklony. Nájdu sa jej fotky sexuálneho charakteru, stále to nie je dôvod na obavy. 14-roční chlastajú a sexujú na párty v dome, všetko v poriadku. Benevoletný prístup rodičov u Frantíkov je fakt na pováženie. Neviem si predstaviť, že by som 14-ročnej dcére povedal, že môže ostať von do pol 1 a hlavne žiadny alkohol. Čím automaticky akceptujem, že deti po nociach chlastajú kade tade. Asi som z iného civilizačného okruhu. ()

kolemjdouc

Film chtěl větší dávku odvahy ukázat na systém ve Francii.Je to tam o hodně horší než se ukázalo.A to byl rok 2020.Co čekali, když se naváželi uprchlíci?Nebo ta poflakující se,dýlující mladež byla naaranžovaná?Měla jsem ráda francouzskou literaturu a přála jsem si Francii  vidět na živo.Teď bych se jí zdaleka vyhnula. ()