Pátrací eso

Bounty Tracker

Pátracie eso

Akční

USA, 1993, 86 min

Humorem oplývající lovec lidí Lorenzo "L'Oréal" Lamas v dozvucích akčních osmdesátek - k potěše konzervativního diváka bez současné žánrové normy tří střihů za sekundu. Autoři si příliš s logikou či technickou kvalitou nelámali hlavu - postačí, že pomstychtivý Renegát láme žebra i čelisti padouchům, přičemž ten ústřední vypadá jako vyhazovač z drážďanského gayklubu. V této souvislosti mě napadá, že Lorenzo s hlasem prince Čenského se za celý film ani nepokusil získat nějaké ženské srdce a jen se pořád bratříčkoval s trojicí agresivních hispánských výrostků, nicméně nevěnoval jsem Pátracímu esu tolik pozornosti, abych mohl říct, že po nich chtěl něco víc..(20.1.2012)

• Lateef

Viděno asi před 12-ti lety, ale vzpomínám si, že tehdy to byl film, který ze všech nejvíc ničil hlavy mého videorekordéru. Hues používal na začátku brutální pěstní techniky a závěrečný duel na nějakém vrakovišti nebo kde byl hodně dobrý. To, co bylo mezi tím, si příliš nepamatuju, ale kdyby se mi toto dostalo znovu do ruky, bez váhání by to musel stařičký přehrávač přežmoulat ještě jednou... Na Lamase slušných 40%.(15.4.2006)

• Chrustyn

Zapomenuté akční béčko, které před lety prohánělo nejeden video přehrávač. Já sem Tlamase nikdy moc nemusel takže mi tato "klasika" unikla a vůbec mi to nevadí. Tlamas není (ani nebyl) Seagal nebo Van Damme, takže ani nebylo na co koukat. Jeho bojové umění je velice slabé a občasnou otočkou mě opravdu neoslní. Možná, že kdybych to viděl v době vzniku, kdy mi bylo nějakých 6 let tak bych na to koukal jinak ale teď to opravdu nemá co nabídnout.(4.2.2009)

Viděl jsem to před dávnými lety a jedno je jisté, je to jeden z nejlepších Lamasových filmů, což neznamená že to nemůže být kravina :o) Tenkrát se mi dost líbil a dal bych tomu asi 4 hvězdy, teď pravděpodobně dvě, takže to zprůměruju :o) Lamas vs Hues, na to jsem se těšil, jen jsem to v půjčovně zahlídl.(26.6.2009)

Necakane dobre becko. Nie som fanda Lorenza Lamasa. Doteraz som videl asi 3 jeho filmy a vsetko to boli totalne sracky, ale tento sa fakt podaril. Lamas hra sympatickeho hrdinu, ktory sa chce pomstit za smrt brata, Matthias Hues je skvely drsny zaporak, ktoremu divak praje bolestnu smrt. Dej nie je v ramci zanru uplne blby a jak akcnych scen, tak bitiek ktore su na urovni je tiez dostatok. Takze vraj najlepsi Lamasov film rozhodne odporucam.(1.5.2009)