Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina profesionálních zabijáků, vedená Ericem Gaussem (Matthias Hues), usmrtí všechny zaměstnance jednoho bankovního úřadu v L. A. Jediný, komu se podaří přežít, je Paul Damone. K němu přijíždí na dovolenou jeho bratr Johnny (Lorenzo Lamas), nejlepší lovec lidí z Bostonu. Stává se svědkem vyvraždění celé Paulovy rodiny. Johnny se rozhodne Erica najít a pomstít smrt svého bratra. Pátrací eso je jeden z lepších filmů, ve kterém Lorenzo Lamas ukazuje své bojové umění. (videofil)

(více)

Recenze (47)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Humorem oplývající lovec lidí Lorenzo "L'Oréal" Lamas v dozvucích akčních osmdesátek - k potěše konzervativního diváka bez současné žánrové normy tří střihů za sekundu. Autoři si příliš s logikou či technickou kvalitou nelámali hlavu - postačí, že pomstychtivý Renegát láme žebra i čelisti padouchům, přičemž ten ústřední vypadá jako vyhazovač z drážďanského gayklubu. V této souvislosti mě napadá, že Lorenzo s hlasem prince Čenského se za celý film ani nepokusil získat nějaké ženské srdce a jen se pořád bratříčkoval s trojicí agresivních hispánských výrostků, nicméně nevěnoval jsem Pátracímu esu tolik pozornosti, abych mohl říct, že po nich chtěl něco víc.. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Viděno po letech na dvd, no příšerná kravina!!! Ve filmu selhává úplně všechno - děj, střih, dialogy, strašlivý herecký výkony, otřesně natočená akce, "fighty" jsou sestříhané a jedinej dobrej je ten ve škole bojových umění plus duel Lamas vs Hues. Ale prostě strašlivá ULTRA-Béčková slátanina, technicky naprosto nezvládnutá, plná do očí bijících nelogičností. Tady jsem fakt nechápal, na jakých filmech jsem ulítal v době VHS půjčoven, protože "Eso" bylo jedno z mých oblíbených akčňáků a když přišlo do VHSpůjčoven, byla to bomba ... Za scénu v dojo a Huese jedna *, jinak bych snad musel dát odpad ... hrůůůza!! ()

Reklama

Lateef 

všechny recenze uživatele

Viděno asi před 12-ti lety, ale vzpomínám si, že tehdy to byl film, který ze všech nejvíc ničil hlavy mého videorekordéru. Hues používal na začátku brutální pěstní techniky a závěrečný duel na nějakém vrakovišti nebo kde byl hodně dobrý. To, co bylo mezi tím, si příliš nepamatuju, ale kdyby se mi toto dostalo znovu do ruky, bez váhání by to musel stařičký přehrávač přežmoulat ještě jednou... Na Lamase slušných 40%. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

DRZ HUBU NEBO TI JI ZACPU! jo tak na tomhle sem vyrostl film z dob kdy Lamas jeste umel bojovat a Hues byl tim naprosto ultimatnim vrahounem chrlicim drsnacky hlasky na vsechny strany skvely prestrelky skvely souboje doslova z toho dycha ta pohodova atmosfera stary dobry beckovy akce podobny kousky mne nikdy neomrzi! ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to dosť dobrý akčný film s Lorenzom Lamasom. Má výborný príbeh o pomste za smrť brata, ktorý bol dôležitým svedkom v jednom súdnom procese. Spracovanie príbehu už o niečo zaostáva, ale stále je dobré. Akčných scén je tu dosť a s ich kvalitou som spokojný. Najviac sa mi páči súboj v telocvični, kde Lamas porazí viacerích odborníkov na bojové umenia a samozrejme aj finálny súboj. Narozdiel od väčšiny akčných filmov, kde je hlavný hrdina pre film tým najlepším a záporáci sú tam skôr z nutnosti, tak tu sú záporáci na čele s Mathiasom Huesom po stránke zaujímavosti viac než rovnocenným Lamasovým partnerom. Predviedli tu viaceré výborné akcie, hlavne úvodná prestrelka v banke a tiež majú na svojom konte mnohích policajtov. A tiež sú za rovnoprávnosť, pretože sa nepamätám, kedy som v nejakom akčnom filme videl také množstvo zabitých žien. Po technickej stránke, teda réžia, kamera a strih tiež neurazí. Je to typické akčné béčko začiatku deväťdesiatych rokov, takže fanúšikovia takýchto filmov by si ho určite nemali nechať ujsť. Objektívna kvalita filmu-65%, film sa páči mne na 74%. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama