Pojídač hadů 2: Msta

Snake Eater II: The Drug Buster

Akční

USA, 1991, 93 min

• InJo

Šílená slátanina, která ale obsahuje i pár kouzelných momentů (souboj kriplkár, útěk ventilační šachtou). 30 - 40 %(17.11.2005)

• Falcor

Ti dobří (výrazem drsný Lamas, určitě nepřetržitě jedl před kamerou něco hořkokyselého) proti těm zlým (všichni ostatní nebo aspoň všichni padouchové kolem drog...hmmm) v příběhu explodujících papírových krabic, přestřelky dětsky dlsných dialogů a herecké křeče všech zúčastněných. Zkrátka něco pro Lorenza...jenž se při celé šaškárně musel cítit jako ryba ve vodě. ...Potupně přiznávám (to Choze), že jsem na hadožrouta 2 nechápavě mrkal jen do té doby, než jsem se slastně oddal spánku, snad toho nebudu nikdy litovat. Za Lamazův vrchol kariéry považuji jeho jednohvězdičkové poskakování po plážích Karibiku, takže hodnocení "odpad!" a očistný komentář, aby mi dal Lorenzo v noci pokoj.(15.11.2005)

• choze

"TAKY BYS BYL PARANOIDNÍ, KDYBY PO TOBĚ VŠICHNI ŠLI!" Ani druhý "hadožrout" nezklamal a oplývá absurdním námětem (Lamas noc co noc tajně utíká z psychiatrické léčebny zabíjet drogové dealery), hýří krásně béčkovými nápady (duel v kolečkových křelech na střeše, minimaxy naplněné benzínem, bomba na záchodě) a srší humorem (scéna ve ventilační šachtě jako by vypadla z nějaké parodie ZAZ). Přesto se mi víc líbila jednička, hlavně kvůli lepším záporákům (obchodníci s drogami se na úchylné burany nechytají). Lamase nemusím, ale Vojcla Kellyho bych vzhledem k překvapivé kvalitě hadožroutské série označil za jeho životní roli. Ve srovnání s těmi srágorami co dnes točí JCVD a Seagal je tohle balzám a už se těším na trojku. To Falcor: zajímalo by mě kolik minut filmu jsi viděl (tvůj komentář se tu objevil už krátce po začátku filmu na Nově) a jak bys hodnotil skutečné Lamasovy sračky jako je třeba GLADIATOR COP. Jinak co se týče toho ostatními zmiňovaného drsného výrazu, osobně jsem si žádného nevšiml. Lamas se celý film jen potutelně usmívá a ani na chvíli se drsný být nesnaží, naopak je vidět, že si s komediální rolí perfektně tyká a je těžce nad věcí.(15.11.2005)

• SeBig

Jedna hvězda za těch poslednich dvacet minut, který me i celkem bavily. Jinak nehorázná nuda s minimem akce a žadnyma fightama.(17.10.2016)

• korbitch22

Naprostá hovadina,kde je jen jedna dobrá věc a to hláška smrdí hovno????(13.2.2007)