Pojídač hadů 3: Jeho zákon

USA, 1992, 95 min

John Dunning

John Massari

• choze

Trojka se z celé série dost vymyká. Vojcl tu před svým klasickým partyzánským stylem boje dává přednost pěstním soubojům a střelbě a výsledkem je sice koukatelné, ale rychle zapomenutelné béčko s haldou suchých hlášek (Vojcl po tom, co zastřelil motorkáře přezdívaného Žába: "VYPADÁ TO, ŽE ŽÁBA ZAKVÁKALA.") a slušným boobie countem (kozy ukážou hned čtyři slečny). Už dvojka měla trochu problémy s tempem, ale děj trojky už je vyloženě nastavovaný. Konkrétně postavu Vojclovy přítelkyně bych z fleku vyškrtl, její linie je úplně zbytečná. A ta bitka v baru na začátku je zase moc dlouhá. A ani se nedá říct, že by to nějak dvakrát gradovalo nebo že bych měl o hrdinu aspoň na chvilku strach a to byli tentokrát ve hře zasraní motorkáři! Nejslabší díl.(22.11.2005)

Do třetice všho dobrýho se to nakonec povedlo, sice film stále postrádá kvalitnější děj, ale už se na to konečně dá dívat a kupodivnu neni moc stupidní. Ale co tak trošku zamrzí je fakt, že Lorenzo Lamas rozhodně neukazuje všchno co umí, znám ho v mnohem lepší formě, než tady, kdy jasně viditelnými a pomalými údery do prázdna zdolává svoje protivníky, ale zase na druhou stanu potěší že neni ani v nejmnším nepřemožitelnej. Druhá věc co na tomhle filmu zamrzí je rádoby drsnej záporák, skoro by se mi chtělo říct, že to je chudáček, ale to je spíš kvůli porovnání se správně drsným motorkářem co se tady nazývá Husa, prohodit tyhle dva, tak jsem spokojenej. Koho by napadlo, že až třetí díl bude nejlepší(26.7.2006)

• SeBig

O něco lepší než sračkoidní dvojka, více soubojů, střílení ale furt to byla nezáživná nuda. Ten konec sice přestřelky, ale mě už to vůbec nebavilo.(19.10.2016)

• 5150

Povedené zakončení série nabízí dostatek akce, slušné hlášky a oproti úvodním dílům i svižné tempo.(12.12.2005)

motorky :)))krasne najlepsi snakeeater(16.12.2006)

• morrissey

už jen za název(23.9.2008)