poster

Pojídač hadů (TV film)

 • Česko

  Požívač hadů

 • Kanada

  Snake Eater

 • Slovensko

  Požívač hadů

Akční

Kanada / USA, 1989, 91 min

Scénář:

John Dunning

Kamera:

Glen MacPherson

Hudba:

John Massari

Producenti:

John Dunning

Scénografie:

Phil Schmidt
(další profese)
 • LiVentura
  **

  Brutální vyvražďovačka v tv stylu... Nic víc.(19.1.2013)

 • Actio
  odpad!

  To je zly!(8.11.2005)

 • Crocuta
  *

  Nedávno se mi do rukou dostala originální VHS kazeta s tímto "skvostem" vydaná u nás v roce 1990 společností Video 2000. Už anotace na obalu byla natolik debilní, že jsem očekával podobnou přiblblost i u filmu samotného - a vida, nemýlil jsem se. PS: film sice mocně působí na bránici, chvílemi jsem se u něho válel smíchy (za to ta 1*), ale silně pochybuji, že to byl tvůrčí záměr.(13.9.2007)

 • SeBig
  ***

  Ty Lamasovi pasti a vychytávky s kondomem a s podlahou plnou bodců mě i celkem dost bavily. Na konci jsem čekal trošku větší masakr, ale i tak nemohu napsat, že by mě film nebavil ba naopak.(14.10.2016)

 • choze
  ***

  Skupina nadržených dementních vidláků zamorduje ex-mariňákovi Lamasovi rodiče a unese jeho sestru, kterou drží v kůlně na chov, načež je Lamas vyřídí ve stylu McGyvera. Tak to je nářez! Nedávno jsem ve své recenzi na POSLEDNÍHO MSTITELE s Davidem Hasselhoffem velebil filmy o motorkářích a teď zase hodlám chvalořečit filmům o úchylných agresívních buranech. Když jsem si tohle Lamasovo rané telebéčko zabydlené spolu se dvěma jeho pokračováními na nejnižších policích videopůjčoven mezi AMERICKÝMI NINJI, KICKBOXERY a filmy se Cynthií Rothrock zapnul po půlnoci na Nově, viděl jsem to na levnou, rychle natočenou šaškárnu s několika trapně naaranžovanými pěstními souboji. Chyba lávky. Ten film je doslova narvaný nápady a navíc pojednaný s obrovskou nadsázkou, počínaje úvodní svlíkací scénou s odposlechem, přes narážku na Three Stoogees během hádky tří vidláků a zparodování vyzbrojovací scény z Komanda, kdy se Lamas před bojem holí rambo nožem, až po závěrečnou scénu se smrtícím kyvadlem z prcgumy naplněné hořlavinou. Lamas má solidní komediální potenciál, jen té akce mohlo být víc. Víc takových vymazlených béček a svět by byl hned krásnější. Režisér George Erschbamer má na svědomí i další dva "hadožrouty" a několik filmů s Dudikoffem.(8.11.2005)