poster

Pekelný roj (TV film)

 • USA

  Hell Swarm

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 90 min

 • Schuldiner
  odpad!

  Další z řady naprosto zbytečných, dementních filmů...(22.1.2010)

 • Dr.Abe
  ****

  Všichni píší odpad.....Na co ste koukali? Na obálku časopisu. Z hlediska sci-fi je to super námět a výborně zpracovanej film. Ba naopak bych řekl originální když použili celkem dosti přítomnou metodu a vše zařadili do současnosti (zřejmě i pro zjednodušení efektů a exteriéru. Mě to rozhodně sedlo. Ti co se koukli na hodnocení a hnedka to odpálkovali, vůbec nevědí o co příchází....(12.9.2011)

 • 5150
  *

  "Mučili Tě někdy?" "Jen sousedi když si pouštěli Backstreet Boys..."____Koukatelné béčko, které vykrádá nápady z řady filmů (Lundgrenův ČAS POMSTY, MATRIX, atd.), ale i díky tomu vcelku pobaví. Nechybí mu totiž dostatek akce a trocha speciálních efektů a hlášek. Škoda jen, že se bere tak smrtelně vážně... Herci jsou až na Tima Mathesona neznámí a vcelku odvedli slušnou práci. Vadil mi snad jen ten přehrávající záporák s copánkem, který zřejmě nepochopil v čem hraje... Bohužel těžce k zemi PEKELNÝ ROJ sráží zejména debilní scénář.(4.9.2007)

 • c.tucker
  odpad!

  Příjde mi to příšerně neduchaplné béčko, které strašně nehorázně sráží scénář i vše ostatní. Dlouho (asi 15 minut) jsem se snažil pochopit hlobší myšlenku filmu, ale nakonec jsem zjistil, že tam žádná není a ani nebude.(16.9.2007)

 • SOLOM.
  **

  Tak nevím, mě to zas až tak otřesné nepřišlo. Musím se však přiznat, že jsem očekával mnohem větší zapojení zabijáckých včel, než se mi nakonec dostalo. Přestože jde o lehce podprůměrné sci-fi, tak se na tenhle film podívám klidně znovu.(30.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace