Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

Juto

Ak ste ako ja a máte radi športové filmy, bude sa vám tento film páčiť. Zdá sa, že „seriózny“ Sandler so svojimi typickými komickými prvkami je v poslednej dobe bravúrny. Príbeh je pomerne priamočiary a zaujímavý, pretože ukazuje aj Adamovu vášeň pre basketbal. 7/10 ()

PROCESOR

Snímek celkem hezky ukazuje, jaká je to řehole. Pro všechny co závidí sportovcům jejich prachy, že je to srandička, stačí trocha talentu a je to. Sandler je dobrej herec a mam ho rád. Vážná role mu sedí a to je dobře. Ne, že by mě komedie s ním nebavily, ale proč si ho zbytečně zaškatulkovat. Jen mi přijde na basket trochu malý. Film se dále snaží ukázat, kolik lidí se na tom všem podílí a kdo vlastně tahá za nitky. Bez servítek ukazuje nahou pravdu, že rozhodují vždy privilegovaní sráči, co klub zdědili po tatíkovi a ničemu nerozumí. Bože, jak já nesnáším tuhle nabubřelost, když si někdo myslí, že je něco víc. Čekal jsem nějaký klišé a dočkal se. Ale nebylo ho tam zase tolik. Od snímku jsem toho moc nečekal a příjemně mě překvapil. ()

Martrix

Tvůrci se ani nepokoušeli přijít s něčím originálním. Najde se spousta lidí, kteří mají basket rádi a totéž platí i o Sandlerovi, takže zadání Netflixu bylo nejspíš v duchu #Sandler and basketball. A i když je to scénáristická břečka, tvořená spoustou klišé a hereckých nevýkonů...komu by to vadilo? Snad jen těm, kterým je trnem v oku Sandlerovo civilní herectví a basket považují za sport pro chudáky s poruchou štítné žlázy. Přestože nechápu, proč se rozhodli takový film sledovat, tak se jim samozřejmě nedivím. Jestli nesledují NBA, tak nezaznamenali desítky narážek a pidirolí a  nepochopili, proč se všichni tvářili, že kromě NBA neexistuje jiná možnost, kde by mohl Bo hrát... . Takže ano, Hustle si nejvíc užijí basketbaloví fanoušci Philadelphie, pak fanoušci NBA a až pak ti, kteří mají rádi filmy ze sportovního protředí. Sandler je mi sympatický, basket jsem hrával a jednu dobu i sledoval NBA, takže i přes ten nepřekvapivý a v mnoha ohledech slaboduchý scénář, jsem se nenudil. Nějak tak, by měla produkce nenáročných VOD filmů vypadat. ()

campix

Opět výborný Sandler. Na Hustle je krásně vidět, jak když přistupuje k látce, kterou miluje, tak se sebe dokáže vytáhnout naprosté maximum. Příběhově nejde o nic převratného. Prostě šablonovitý sportovní příběhu o vzestupu a plnění si svých snů. Nicméně v rámci svého žánru se jedná o ukázkové sportovní drama, takhle by to mělo vypadat. Atraktivní sportovní sekvence. Spousta známých basketbalových osobností na plátně a zpracování, které dokáže zaujmout. ()

Pajky3

Ze Sandlera bude ještě nakonec slušný herec. Jeho komedie mě moc nebaví, ale v téhle vážnější poloze mi seděl o dost víc. Sportovní filmy jsou moje slabina, takže v okamžiku, kdy jsou alespoň průměrné, tak mě budou bavit. Na druhou stranu je třeba říct, že Hustle s klidem nad tím průměrem vyčnívá a to nejen díky Sandlerově postavě skauta. Je to správně namíchaná kombinace dramatu, neokoukaného sportovního prostředí a těch správných klišé. Většina sportovních filmů trpí na to, že sportovní záběry za moc nestojí. Tenhle takový problém nemá, protože se tady sešla plejáda současných i bývalých hvězd basketbalu. Dokonce i hlavní hrdina je profi basketbalista, takže mu spíš lidi budou vyčítat neherectví. To znamená, že fanoušci basketu si užijí film ještě o něco více. ()

PavelVanekArt

Sandler zraje jak víno. Tahle herecká poloha mu sluší, sedlo mu to i v Diamantu. Víc mě ten film nezajímal a ničím mě nepřekvapil, klasickej Rocky příběh. Navíc Fostera vždy rád vidím jako svini. Hlavně za casting je to u mně za 4* a.k.a 75% ()

Flynn

A pak ze to Adame nejde bez sprostych a lacinych vtipku. Sandlerovi vazna nota sedi a ja jsem za to rad. Na Netflix velice kvalitní sportovni drama s tradicni skladbou, ale velmi velmi prijemnym zpracováním. ()

Floweenka

No jasně, že je to film s Adamem Sandlerem (to mluví samo za sebe). Ale nejde o romantickou rodinnou komedii, i když rodinné vztahy zde hrají svou roli, takže jsme byli ušetřeni 90% boomer humoru.  Smyšlený příběh underdog Boa vykrade co může, nepřidává prakticky nic (takže *doplň si jméno hlavní postavy z random sportovního filmu* stojí za nic, ale má talent, pak se nedaří, pak se trénuje, pak se daří, konec), přesto je to.. prostě fajn. Nová generace filmů Adama Sandlera, ve kterých se mění z laškového otce rodiny ve stárnoucího pupkáče otce, který ještě nevzdal život. Jsem zvědavá, co přijde pak. ()

NiWi

Adam Sandler podruhé výrazněji vystoupil ze svého komediálního standardu a opět prokazuje, že se ani v dramatickém herectví neztratí a dokáže v klidu nést celý film na svých bedrech. Hustle není nijak objevný, nenabízí bůhví jaké emoční drama, ale je to dobře zpracovaný sportovní film se vším potřebným. Ukazuje nám prostředí amerického basketbalu, prostředí skautingu a zároveň jaké neblahé efekty tato práce má, a jaké odříkání obnáší. Vše ale působí sympaticky, i když scénář hází hlavnímu představiteli klacky pod nohy, vždy se má na koho spolehnout. Sportovní fanoušky jistě potěší spousta známých jmen, a i když film nepřináší do žánru nic moc nového, a jede víceméně v zajetých kolejích, rozhodně nenudí a dokáže si vybudovat příjemnou atmosféru, a navíc rychle uteče. Pravděpodobně ho za týden zapomenete, ale mix emocí, velkého srdce a příjemně působících herců vás slušně zabaví. 7/10 ()

BoXBe

Za pěkný soundtrack čtvrtou hvězdu, jinak se ten film potácí těsně mezi dost dobrým průměrem a lehkým nadprůměrem a dává tušit, že tam je ambice dát i něco navíc, všechno je totiž na svém místě, ale nikdy se to nedotáhne do něčeho, co svedl třeba King Richard, krom tedy jednoho dojemného skoku do bazénu a "good mood" závěrečných titulků. Ne, že bych tvůrcům nefandil, snad se poučí, kdy i více zatlačit na pilu. Pěkný večer s pěkným filmem? To Hustle splňuje každopádně. A ráno bude zase nový den. ()

UhLee

(8/10). Už delší dobu si všímám, že Adamu Sandlerovi daleko více sedí vážnější role, než právě ty komediální, díky kterým se proslavil. Po Uncut Gems stojí celý film opět na jeho hereckém výkonu a zvládl to bravůrně. Sportovních filmů je nespočet, ale já osobně jsem jejich velkým fanouškem. Po shlédnutí takového filmu by člověk mohl hory přenášet. Basketballový příběh je už taky několikrát použitá látka. V hlavě se mi vybaví perfektní Coach Carter se Samuelem L. Jacksonem. Proto jsem byl zvědavý s čím Netflix a momentálně jejich dvorní herec přijdou. Světe div se, Adam to opět dokázal a získal si mě společně s celým filmem. Příběh obrovského talentu, který byl ukrytý na ulici je samozřejmě obrovský kýč, ale já jsem hlavnímu představiteli fandil od první minuty. Na druhou stranu Bena Fostera jsem nenáviděl od prvních minut na scéně. V konečném důsledku jsem velmi spokojený s tím, co nám Netflix naservíroval. Mám z toho fakt dobrý pocit a to nejsem ani nějak velkým fanouškem basketu. Věřím, že když nějací nadšenci uviděli na scéně třeba takového legendárního Shaquille O'Neala, tak museli chrochtat blahem. ()

inspektorsvihak

pletichářská pohádka vyštelovaných charakterů s prstem na knopu průměrnosti o dlouhým, širokým a bystrozrakým, co si plněj nadějné vyhlídky na vykoupení za okolností u nichž je na programu štelování mířidel ()

Tosi

Sandler když nehraje v praštěnejch komediích tak prostě umí. A protože sám je velkej fanda do basketu, pěkně do filmu zapadl. ()

Mrkvič

Fajnový film o basketu, na kterém je vidět hodně velká úcta k danému sportu. Není to sport, který bych nějak moc sledoval či hrál, ale i tak o něm něco vím a na počítači/konzoli jsem se ho něco nahrál. Když si ale odmyslím vše kolem sportu, je film dost prázdný. ()

Johnny.ARN odpad!

Žid Sandler už bere hocičo. Ďalšia športová dráma o športe, ktorý nemusím. Film, be ktorého by som sa zaobišiel. ODPAD! ()

Pavlínka9

Myslím si, že u nás basket až tak silnou základnu nemá, ale to podle mě nebrání tomu, aby se pro tento film nadchlo velké množství lidí. Zaujalo mě to, bavilo mě to a to přitom basketu rozumím fakt málo :D Sandler - ok, Hernangomez - fajn se na něj dívat, nejvíc mě bavila Latifah :D Film má za mě skvělou hudbu! Tou mě to vtáhlo úplně nejvíc. A jsem ráda, že je tam ukázáno trošku více útrap, které hlavního hrdinu potrápily... ()

elanius

(93/2022) / Sandler síce robí furt to isté a tvári sa dokola stále rovnako, ale priznávam, že mu to dosť žerem poslednú dobu. Už v Uncut Gems ukázal svoju dramatickú tvár. Hustle síce nie je tak dramatický film, rozhodne sa ale nejedná o komédiu tzv. sandlerovku. Hustle je jednoducho povedané basketbalový Rocky. So všetkými klišé čo k tomu patria a mne sa žiada povedať chvalabohu. Ešteže nikoho nenapadlo vymýšľať s originalitou. Správny športový hero film má proste svoje pravidlá. (8/10) ()

Timak

Ale jo, tohle by šlo. Že Sandler umí hrát, to víme, akorát už to dlouho neukázal. Takže v tomhle palec nahoru. No a co se týče filmu samotného - nic objevného. V podstatě jsme tyhle vykoupení viděli už 100x a pokaždé je to stejné, ale je to natočený hezky a s láskou k basketballu, takže mě si to získalo. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023