Love Me Like You Hate Me

všechny plakáty
Krátkometrážní / Romantický / Drama / Hudební
USA, 2020, 10 min

ScarPoul

Pamätám sa na pocit, ktorý som mal, keď som pozeral klip od Sigúr Rós : Fjögur píanó. Tanečná kreácia v sprievode hudby, ktorá rozprávala príbeh o láske. Videl som to niekoľko krát a bol som každý jeden krát unesený. Luke Turner spravil svoju variáciu príbehu o láske. Cez pohyb. Cez dva dlhé zábery, cez dve atmosféry. Bez príkras a explicitne a v sprievode hudby, ktorá rezonuje aj keď sa nejedná o môj štýl. Pozerať to raz nestačí. Je to film plný nuáns, detailov, výpovedí cez jednoduché pohyby a komplexnosť mu dodávajú pohyby komplikované. Margaret Qualley je víla, ktorá prišla do reality, aby nám ukazovala krásu cez dotyky, ktoré sú dakedy tak jemné a citlivé, že nimi stiera hranicu medzi snom a realitou. Krásny zážitok. Ďakujem. ()

Eržik

Dechberoucí! Záběry bez střihu mě nepřestávají bavit, vidím v tom velký odraz reality, ne jen dokonalou inscenaci. Margaret je v současnosti jedna z mých nejoblíbenějších hereček. The Leftovers jsou moje srdcovka a ona tam svou osobitostí dokonale zapadla a opravdu tvořila spolu s Justinem a Carrie ty hlavní postavy. Tady opět předvedla, že z jejího výrazu toho lze tolik vyčíst, že ji člověk musím vnímat a přemýšlet, že to není jen role a výkon. Prostě úžasná, stejně jako celý tento počin. ()