dobytek odpad!

Trpim takovou zvláštní formou masochismu, že se strašně rád koukám na špatný filmy. Tento film mi udělal radost, protože je opravdu hodně špatnej. Příběh sleduje osudy nějakýho tajnýho agenta nebo co, kterej je taková kombinace Jamese Bonda a Terminátora. V podstatě v celym filmu se ho pořád někdo snaží zabít, ale jeho nepřátelé jsou zřejmě naprosto retardovaný, takže hlavní hrdina neustále uniká jistý smrti a do toho zhruba v každym druhym záběru někomu rozbije držku. Kam se sere nějakej Rambo? To je proti němu naprostej břídil. Občas jsem teda měl pochybnosti, že to je myšlený vážně, ale nejspíš to komedie nebyla. Ona třeba situace, kdy se jeden ze záporáků pokusí hlavního hrdinu vystrčit z okna a udělá to tak šikovně, že z toho okna bez jakýkoliv cizí pomoci vypadne sám, vypadá opravdu hodně komicky. Jinak další kapitolou ve filmu jsou všechny triky a speciální efekty. Rozpočet asi nebyl zrovna největší, takže se na filmu šetřilo, jak se jen dalo a divák holt musí vydržet, že ponorka je modýlek někde v umyvadle, vrtulník je modýlek na provázku a auto, který sjelo z útesu, je samozřejmě taky modýlek. Pak se ve filmu obejvujou ještě různý chyby, kdy např. týpek vyleze z vody a v dalšim záběru má suchý oblečení a zbraně maj samozřejmě nekonečný zásobníky. No je to prostě bomba. Jinak by vás možná mohlo zajímat, jak ošetřit člověka, kterej krvácí a vypadá, že každou chvíli chcípne. Stačí, když mu krvácející ránu polejete kořalkou a přiložíte na ránu hadr a zraněný se za chvilku zvedne a odkluše pryč, jakoby se nechumelilo. Tohle by fakt nevymyslel ani doktor Sova. Na závěr ještě musim napsat o úžasný písničce, která se táhne prakticky celym filmem. Někdo asi neměl náladu se srát s nějakym textem, takže místo textu písnička obsahuje akorát něco jako "pampa dampa dáda...". Po pár minutách jsem myslel, že se z toho zbláznim. ()

corpsy

James Bond nebol jediný špión, ktorý zachraňoval svet. Okolo neho tu bola kopa ( filmársky ) druhotriednych bijcov, ktorý mali tú istú náplň práce. Ochrániť svet pred hroziacim zánikom a popri tom nejakú tú vaginálnu penetráciu. Možno ak by sa ten titulný smrtiaci paprsok vyžil viac a dočkali sa nejakých tých deštrukčných sekvencií ( aj keď viem, že pri kvalite trikových scén - viď komentár kolegu dobytek - to by zrejme nevyzeralo sexy ), možno by to dodalo filmu aspoň minimálny áčkový vzhľad. Dáva sa tu neustále do huby, strieľa, uniká, naháňa, ohrozuje, ale v tak fádnom prevedení, že to proste nemožno označiť za kvalitné dielo. ()