silentname

"Gatecrash" bohužiaľ nie je veľmi dobrým filmom. Myslím si, že úvodná polhodina ako krátky film by bol celkom okey a miestami aj vybudoval nejakú atmosféru, no potom je to podľa mňa umelo natiahnuté na hodinu a pol a samozrejme prichádzajú nudné momentky, ktoré dokopy nebudú nikoho zaujímať. Pôsobí to, ako keby sa situácia dala na poriadok, nadobúdame pocit, že veci sú v poriadku a toto trvá dobrú polhodinu kým sa dostaneme do šialeného psychofinále, ktoré podľa mňa ale vôbec nestojí za to. Nie je problém, že by to bolo zle zahrané, no v jadre to nedáva žiadny zmysel a celý film je dokopy len absolútne na hlavu. Problémom je tiež, že postavy dokopy nie sú vôbec sympatické. A tak sa ako divák týmto nejako plahočím a čakám kedy sa niečo reálne udeje, no filmu po prvej polhodine absolútne došiel dych. Možno sa to malo viac venovať tomu čo sme mali v prvej časti a finále úvodnej polhodiny si nechať ako koniec a možno to spraviť viac klaustrofobické, no idea bola očividne iná a na tom film pohorel. Neodporúčam. Hodnotenie: C- ()

Ammit

Dvojce jede domů z večírku. Hádají se, řidič nedává pozor a srazí člověka. Z místa činu ujedou. Policista se objeví u dveří a ptá se, jestli neviděli něco podezřelého. Co teď? Ve všem je víc, než se zdá... Thriller na motivy divadelní hry Terry Hughes (na kameře je to vidět). ()