poster

Seznamte se, Joe Black

 • anglický

  Meet Joe Black

 • slovenský

  Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocky62
  ****

  Nesmírně osobitý snímek s překrásnou hudbou a strhujícím Anthony Hopkinsem. Během necelých 3 hodin jsem neobjevil žádný moment který by nudil, nebo který by byl nějak zbytečný. I když dávám 4* stále nějak zvažuji plné hodnocení, protože jsem už dlouho nebyl tak silně upoután k filmu. Ačkoliv se nejedná o žádnou komedii a vtipných momentů je tu dost poskrovnu, působil na mě film velmi uklidňujícím dojmem, že jsem si teď naprosto jist, po čem mám sáhnout, až se budu chtít znovu odreagovat a nechat se opět naladit na správnou strunu. 85%(28.9.2010)

 • m.krudenc
  *****

  Tento film je dokonalí - vynikající. Spojení herců Brad Pitta, Anthony Hopkinse a Claire Forlani je dokonalé. Brad Pitt, Anthony Hopkins hrají v tomto snímku své životní role. Svojí roli dokonale zahrála i Claire Forlani. Lepšího smrťáka (kterého ztvárnil Brad Pitt) si neumím představit. Neotřelý nápad byl proměněn ve skvěle vybroušený snímek, který člověk musí vidět víckrát. Teď už vím - že jisté je v životě jenom smrt, daně a tenhle film. No prostě je to vynikající podívaná.(8.6.2015)

 • Hrabka
  **

  Takový typ filmu zdá se mi poněkud nešťastným. Tohle prostě není nic pro mě. Má to dobrý mysteriózní nádech a dobrého Hopkinse, ale to je asi tak vše, čím mě ten film dokázal zaujmout. Jinak je to prostě hrozná zívačka. Někdo to má rád, ale já u těch zdlouhavých scén bez hudebního doprobodu málem zhynul. Navíc vcelku nudná romantická linie, která je navíc značně předvídatelná. Je to natočený dobře, o tom žádná, ale z pohledu líbilo/nelíbilo, bavilo/nebavilo, to prostě na víc jak dvě hvězdy nevidím. 50%(6.6.2013)

 • Disk
  *****

  Hollywood v nejryzejší podobě. Romantický velkofilm s nejpůvabnějším Smrťákem, který má rád arašídové máslo. Výtečné dialogy a úžasné herecké souznění Brada Pitta a Anthonyho Hopkinse. Emoce létají vzduchem a Thomas Newman k tomu přidal nádherný hudební doprovod. Tři hodiny jsou málo, chtělo by to hodinu navíc...(20.12.2010)

 • kingik
  ***

  Opravdu nevím, koho zrovna napadlo Pitta obsadit do role Smrti, ale stalo se. Jedno vím jistě, Pitt se do této role vůbec nehodí, a ještě lépe řečeno, sehrál ji hrozně. I když v působivém úvodu, předtím než ho srazí autem, coby okouzlující mladík v restauraci, který vede nenucený rozhovor s Claire Forlani, je mnohem přesvědčivější. Přesvědčivost jako by chyběla i ostatním aktérům a Hopkins s Forlani mě rovněž ničím neoslnili. Film údajně stál 90 milionů dolarů, ale že by to na něm bylo znát, to se říct nedá. Film jako celek vyznívá povrchně a některé jeho scény, zvláště v úvodu, jsou opravdu dobré. Vzhledem k zbytečně přepálené stopáži ve filmu zaniká to, co mělo být jeho předností, a proto tohle poselství o Smrti není dvakrát přesvědčivé. Hodně tohle téma tvůrci promrhali a rozmělnili po "hollywoodsku". Mé hodnocení: 50%(19.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace