poster

Seznamte se, Joe Black

 • anglický

  Meet Joe Black

 • slovenský

  Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Hodně moc zajímavý film o "smrtce" (Brad Pitt), která si přijde pro magnáta (Anthony Hopkins) a dá mu velmi zajímavou nabídku v podobě časového odkladu podmíněnou tím, že mu pomůže se něco přiučit o lidech. Skvělé herecké výkony ústřední dvojice Anthony Hopkins a Brad Piit jen dokresluje krásná Claire Forlani. Celým filmem se táhne velmi zvláštní atmosféra podpořená překrásnou hudbou Thomase Newmana. Jediné co mi na filmu vadilo je délka, protože místy sem se i trochu nudil, ale za shlédnutí to určitě stojí......(15.12.2007)

 • k212
  ***

  Ach ty nůžky páně střihačovy, proč jen trochu nezasáhly! Na tři hodiny a neustále se opakující motiv stolování je to vážně hodně nezáživné a nudné. Přitom je v dialozích celkem slušný potenciál, alespoň co se Hollywoodských záležitostí týče. I herecké obsazení v čele s Hopkinsem přišlo na zmar, já nevím, ale Pitt prostě zatím nezahrál nic, co by ukázalo jeho eventuální nadání. A to jeho večné koulení očima a koukání někam do dálky ... Avšak hudba od Thomase Newmana, fakt stojí za to a v řadě scén prostě strhává pozornost navzdory charismatickému Hopkinsovi a hezounkému Pittovi.(28.10.2003)

 • Gimli
  ****

  Má to zvláštní feeling, pocit smíření a respektu se nese celým filmem. Líbí se mi, že Joe jako smrt nezapomíná, co je zač, i když je zmítaný city. Žádný dialog mi nepřipadá dlouhý ani krátký. Je přesně takový, jaký má být. Škoda, že nevím, co ukázal Joe té stařeně. Asi se to dozvím, až se s ním seznámím...(1.1.2003)

 • kingik
  ***

  Opravdu nevím, koho zrovna napadlo Pitta obsadit do role Smrti, ale stalo se. Jedno vím jistě, Pitt se do této role vůbec nehodí, a ještě lépe řečeno, sehrál ji hrozně. I když v působivém úvodu, předtím než ho srazí autem, coby okouzlující mladík v restauraci, který vede nenucený rozhovor s Claire Forlani, je mnohem přesvědčivější. Přesvědčivost jako by chyběla i ostatním aktérům a Hopkins s Forlani mě rovněž ničím neoslnili. Film údajně stál 90 milionů dolarů, ale že by to na něm bylo znát, to se říct nedá. Film jako celek vyznívá povrchně a některé jeho scény, zvláště v úvodu, jsou opravdu dobré. Vzhledem k zbytečně přepálené stopáži ve filmu zaniká to, co mělo být jeho předností, a proto tohle poselství o Smrti není dvakrát přesvědčivé. Hodně tohle téma tvůrci promrhali a rozmělnili po "hollywoodsku". Mé hodnocení: 50%(19.1.2009)

 • predators
  *****

  Tomuto říkám zážitek! Citový, emocionální, plný lásky? Jak chcete?! Za celé tři hodiny jsem se ani jednou nenudil a konec? S klidným svědomím jej můžu přirovnat...třeba...třeba k Duchovi. Nezapomenutelná hudba, herecké výkony a Claire Forlani:-) "A co bude dál?"..."To se uvidí..." 90%(24.10.2008)

 • - Eli Roth byl najat jako takzvaný „stand-in“ (jde o osobu, kterou si filmaři postaví místo herce na značku, aby si správně připravili scénu). Roth byl členem štábu požádán, aby při chůzi trošku poskakoval (herec, jemuž scénu připravovali, byl o něco vyšší). Martin Brest šel zrovna okolo, viděl Rotha podivně poskakovat, označil ho za nepoužitelného pro stand-in a nechal ho okamžitě vyhodit (aniž by věděl, že jen dělal to, co mu bylo řečeno). Roth byl později – zřejmě v rámci kompenzace za tohle nedorozumění – najat jako asistent produkce, ale před Brestem to štáb držel v tajnosti, aby nebyly další potíže. [Zdroj: kinobox.cz] (CrypzzXD)

 • - Na závěrečné oslavě zaznívá motiv známé písně Louisa Armstronga - What a Wonderful World. (cheyene)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v amerických štátoch New York, New Jersey a Rhode Island. Natáčalo sa od 11.6. do 12.11.1997 a potom od decembra 1997 do júla 1998. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace