poster

Seznamte se, Joe Black

 • USA

  Meet Joe Black

 • slovenský

  Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Hodně moc zajímavý film o "smrtce" (Brad Pitt), která si přijde pro magnáta (Anthony Hopkins) a dá mu velmi zajímavou nabídku v podobě časového odkladu podmíněnou tím, že mu pomůže se něco přiučit o lidech. Skvělé herecké výkony ústřední dvojice Anthony Hopkins a Brad Piit jen dokresluje krásná Claire Forlani. Celým filmem se táhne velmi zvláštní atmosféra podpořená překrásnou hudbou Thomase Newmana. Jediné co mi na filmu vadilo je délka, protože místy sem se i trochu nudil, ale za shlédnutí to určitě stojí......(15.12.2007)

 • cheyene
  *****

  Seznamte se, Joe Black alias Sedmá pečeť ve 20. století bez depresivního tónu a nějakých výraznějších metafor. Přesto jde však o film, který dovede diváka potěšit. Hlavní trio - Pitt, Hopkins a Forlani - rozehrává velmi poutavý příběh, jenž nemá žádná výrazně slabá místa. Herecké výkony jsou hodny diváckého uznání, zejména bych vyzdvihl Pittovo pojetí Smrti v živém světě, chcete-li, světě živých. K zamyšlení: Chtěli byste se setkat s Joe Blackem? ;) Zajímavost: Na oslavě zaznívá motiv známé písně Louis Armstronga - What a Wonderful World. Nedostatek? - Bradu Pittovi se sám od sebe mění účes. Takřka v průběhu celého filmu se mu v jednotlivých záběrech mění vlasy, přestože není nikde v záběru vidět, že by se je jakkoliv upravil (např. rukou). Když se na to zaměříte, tak si toho všimnete...(3.11.2009)

 • Fr
  *****

  Je to velká rodina. Vše se točí kolem Williama Parrishe a jeho 65. narozenin. Aspoň to tak vypadá. Ten den je od rána pro mediálního magnáta jinej. ,,Zemřu?“ ,,Ano!“ Jde si pro něj Smrt. Tuto situaci zřejmě neovládne. Ale BUDOU mít spoustu času...... . Ač to takhle nevypadá, je to milej film. Z romantických, můj nejoblíbenější. Skvělá hudba podbarvuje vynikající dialogy, které pronášejí výtečný A.Hopkins, charismatický B.Pitt a ve své rozpačité poloze krásná Claire Forlani. Pro mě je nezapomenutelná scéna v nemocnici a rozhovor mezi stařenou a smrťákem Pittem. A co teď uděláme? To příjde samo.(21.8.2006)

 • Satan
  ****

  Krásný film s originálním námětem a excelentním Hopkinsem. Výkon Pitta mi přijde dost nevyvážený. Role Smrtky je určitě jedna z těch těžších a Pitt zvládnul minimálně tu humornou stránku. Dalším kazem je přepálená stopáž, chtělo by to zkrátit, tak o půl hodiny hlavně ten začátek a některé "firemní" věci. Závěr jsem také horkotěžko překousával, ale jinak se mi to velmi líbilo. Nádherná hudba a elegantní snímek se vším všudy a se zatraceně rozvláčným tempem, který nemusí sedět každému. [Přesná stopáž: 180 min](4.2.2007)

 • Disk
  *****

  Hollywood v nejryzejší podobě. Romantický velkofilm s nejpůvabnějším Smrťákem, který má rád arašídové máslo. Výtečné dialogy a úžasné herecké souznění Brada Pitta a Anthonyho Hopkinse. Emoce létají vzduchem a Thomas Newman k tomu přidal nádherný hudební doprovod. Tři hodiny jsou málo, chtělo by to hodinu navíc...(20.12.2010)

 • - Předlohou pro film se stal snímek Death Takes a Holiday z roku 1934. (Cetnik_42)

 • - Film měl v kinech nezvykle vysokou návštěvnost, protože šlo o jeden z prvních, ke kterému byla v kině připojena upoutávka na film "Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba". Výsledkem byla zvýšená návštěvnost fanoušků, kteří si kupovali plné vstupné, aby shlédli pouze trailer. (don corleone)

 • - Na závěrečné oslavě zaznívá motiv známé písně Louisa Armstronga - What a Wonderful World. (cheyene)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace