poster

Půlnoční běh

 • český

  Levou zadní

 • USA

  Midnight Run

 • slovenský

  Polnočný beh

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1988, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  V pôvodnom znení na dvd som si tento skvelý film užil podstatne lepšie ako kedysi s dabingom. De Niro je tu v skvelej forme, vtipov a skvelých dialógov je tu toľko, že som nemal čas pozerať na hodinky. Výborne som sa bavil, takmer neustále sa tu niečo deje a úsmev som mal na tvári počas celého filmu. Posledná scéna, kde DeNiro s 1000-dolárovkou ide k taxikárovi ma úplne odrovnala a musím si iba pozdychnúť - zlaté 80. roky...Dnes sa už veľmi takéto filmy netočia. 80%.(15.4.2012)

 • jojinecko
  ****

  Veľmi príjemný a dynamický film, ktorý ani sekundu nenudí a divák v pohode prehliadne aj nejaké tie logické medzery, pretože tu ide v prvom rade o zábavu- a to sa podarilo. De Niro a Grodin sú perfektne zohraný a ostatné charaktery tiež viac než podarené. Presne takto si predstavujem ľahkú, nenáročnú, "komerčnú" a nesmierne zábavnú "kriminálku":)(29.4.2008)

 • HAL
  ***

  Celkem příjemně koukatelný dobrodružný film, který sice ničím vyloženě nenadchne a o nějaké napínavosti taky nemůže být řeč, ale plytký scénář zachraňuje vynikající souhra herců na place. Jejich vynikající slovní přestřelky se zdržují přílišné vulgárnosti, ale zato útočí na bránici spoustou sarkasmů a troškou černějšího humoru. Obzvlášť De Niro v podobě nerudného lovce odměn schopného kdykoli a kohokoli několika slovy setřít si roli evidentně užívá a dokáže rozesmát i pouhým výrazem tváře (ten kluk měl být komediant, vážně má talent). 7/10(17.8.2007)

 • Phobia
  ****

  Na dnešní dobu lehce nadprůměrná krimi komedie - docela svižně odsýpající, okořeněná přestřelkami slovními i skutečnými, de Niro a Grodin vytvořili funkční dvojici. Ve filmu vidím jedno velké plus, které pro někoho bude gigantickým mínusem: žádné kozy, žádní bobři, prostě žádné ženské, které by nezbytné musely skončit s hlavním hrdinou v posteli. To mi usnadnilo rozhodování, zda 3 nebo 4* - filmy bez trtkání jsou vzácným jevem a příjemně se na to koukalo, jakkoliv nešlo o převratnou zábavu. 71%(30.9.2010)

 • Shetland
  ****

  Pohodový krimi film o tom,jak bývalý policista (nyní lovec lidí) chce udělat poslední velký kšeft ve svém byznyse a má odvést zpátky účetního propuštěného na kauci,aby kauce nepropadla. Do cesty se mu připlete FBI, zbrklý konkurent a také Serranovi lidi. Po celé dvě hodiny filmu děj příjemně odsýpá, a i když je od začátku do konce jasné,jak to dopadne,tak i přesto překvapí. Ženy v tom filmu jsou,ale jen pár záběru ( manželka účetního, bývalá žena Jacka a jeho dcera )xD A jinak Robert De Niro mohl ještě v tom sarkasmu přitvrdit.(2.4.2010)

 • - Charles Grodin má ze skutečných pout, které běhěm natáčení nosil, trvalé jizvy. (bfa)

 • - Režisér Martin Brest si strihne krátke cameo v závere filmu, na letisku predáva Marvinovi letenku. (hudy78)

 • - O roli Jonathana Mardukase se ucházel i Robin Williams, dlouholetý přítel Roberta De Nira. Brest však trval na Grodinovi. (Rocky62)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace