Reklama

Reklama

What Lies Below

Trailer 1
Horor / Sci-Fi / Thriller
USA, 2020, 87 min

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (22)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Toto je jeden z tých hororov, kedy divák viac ako nad príbehom, premýšľa nad tým, či by radšej matku, alebo dcéru, lebo film ako taký, dokáže ponúknuť asi toľko “zábavy”, ako švédska trojka zložená z mongolských dôchodcov. Nebyť záverečnej 20 minútovky, ani by som si nevšimol, že sledujem snímok zaradený do žánru: horor, thriller. Slabôtka .. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dcera po návratu z letního tábora zjišťuje, že matka má nového přítele. Holka z něj zpočátku vlhne, ale touhu brzy vystřídá zjištění, že ten chlap je nějakej divnej. Tématicky nic zvláštního, ale pracovat by se s tím dalo, pokud by na režisérské stoličce seděl někdo alespoň trochu schopný. Jenže neseděl. A tak se film omezil jen na nudné trdlování prokládané občasným hysterčením. K něčemu alespoň trošku zajímavému dochází až v závěru, ale má to jepičí život. Jestli něco "zaujme", tak jsou to herci. Ema Horvath je příšerná a nesympatická a při pohledu na Menu Suvari se člověku chtě nechtě zasteskne po krásce z Americké krásy, která byla příčinou nejednoho mokrého snu. Bohužel tahle ženská přechod do MILF módu nezvládla, díky čemuž vyplavaly na povrch její herecké rezervy. Špatné. 10% ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Matka si nájde nového priateľa, ktorý očividne nie je úplne normálny, a tak má dcérenka pocit, že sa možno ani nejdená o človeka. Film sa väčšinou odohráva na jednom mieste a hraje tu len minimum postáv, ale to nevadilo. Síce sa nedala očakávať žiadna veľká pecka s megalomanským rozpočtom, ale pozerá sa na to dobre, herci sú sympatickí a sem tam to zaujme nejakou peknou maskou či celkom napínavým záverom. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Začne sa to ako taký tuctový televízny thriller v ktorom nový šamster stále sexy Meny Suvariovej začne mať chúťky aj na jej teenage dcéru. Polovicu filmu sledujeme celkom slušné sexuálne iskrenie medzi nimi. Lenže namiesto poriadnych erotických scén film v polovici uhne do hororového žánru s mimozemšťanmi a tento žáner naplní ešte slabšie ako ten erotický thriller. Filmu chýba poriadne napätie. Nič poriadne sa tam nedeje. Je to len nudné a postavy sa tam správajú divne. No a odvážny temný koniec to už nezachráni. 4/10. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Né příliš zajímavý Thriller, který možná bude bavit ženy, ale na mě je až moc krotký a příliš obyčejný. 16 letá dcera se vrací z campu domů a dozví se, že její matka si našla nového přítele, který se zdá být na první pohled dokonalý, ale něco na něm úplně nehraje. Natočeno celkem ok, herecky taky ok, ale ve všech žánrových frontách mi film příjde nezajímavý. Není napínavý ani brutální, nepřichází s žádným nápaditým zvratem a bolí i pomalé tempo. Moc jsem se nebavil bohužel, alespoň na matku s dcerou se hezky koukalo. Příběh**, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí>Ne,, Zábavnost**, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí**. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama